Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu: Horace

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu: Horace

2019’da toplamda 70 oyunu ücretsiz olarak veren Epic Games’in ücretsiz oyun dağıtma kampanyası geçtiğimiz sene sona erecekken, şirket 2020 yılında da ücretsiz oyun dağıtma kararı aldı.

Geçen hafta Epic Games Store’da Sundered: Eldritch Edition ücretsiz olarak verilmişti. Bu hafta Fortnite şirketinin geliştirdiği yeni bir ücretsiz PC oyunu geldi. Bu haftanın oyunu, kalabalığın içinde olan ve bazı hain şeyler yapmak isteyen iyi huylu bir robot hakkında hikaye odaklı bir bulmaca platform oyunu olan Horace.

Horace’ın hikayesi komik ve sevimli şeylerle dolu olsa da biraz trajiktir. Horace, küçük bir robotun hayatı, evreni ve Douglas Adams’ı öğrendiği engin hikayesiyle türünün sınırlarını zorlayan devâsa bir platform macera oyunu. Epic Games Store’dan bu oyunu elde etmek için tek yapmanız gereken Horace’ın mağaza sayfasına gitmek, “Şimdi Satın Al” ı tıklamak ve ödeme işlemini tamamlamaktır. Sizden ücret alınmayacak ve Horace’ı istediğiniz zaman yükleyip oynayabileceksiniz.

Horace 23 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak kalmaya devam edecek ve bir sonraki haftanın ücretsiz oyunu ise zeka ve bulmaca oyunu olan The Bridge olacak.