Epic Games Store’da Mayıs ve Haziran Aylarında Ücretsiz Olması Olası Oyunlar

Yorum · 62 Görüntüleme

Grand Theft Auto V geçen gün ücretsiz olacağı bilgisi sızdırıldığı için milyonlarca hit aldı. Peki yakında çıkacak diğer ücretsiz oyunlar ne? Epic Games, Epic Games Store'a ücretsiz olarak gelmesi planlanan oyunları sızdırdı.


Başka bir dedikodu ile Civilization VI'nın GTA V promosyonu bittikten sonra ücretsiz olabileceği bildirildi. Onu takiben Borderlands: The Handsome Collection ve Ark: Survival Evolved da ücretsiz olarak dağıtılabilir. Tahmin edilen çıkış tarihleri şu şekilde:

  • Civilization VI (21 Mayıs)
  • Borderlands: The Handsome Collection (28 Mayıs)
  • Ark: Survival Evolved (4 Haziran)

Bunlar Epic Games Store'da ücretsiz olarak sunulabilecek üç oyun. Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak temin edildikten sonra kütüphanenizde indirilmeyi bekler. GTA V'nin büyük sürprizini takiben ilerleyen zamanlarda Epic Games Store, The Witcher 3: Wild Hunt'ı da ücretsiz olarak dağıtabilir.

GTA V promosyonu, Epic Games Store'un sunucularının çökmesini sağlayan çalkantılı bir olaya neden oldu. Oyunun bedava satıldığı ilk gün büyük talep nedeniyle Epic Games Store'a uzun bir süre giriş yapılamamıştı. Acaba bahsettiğimiz oyunlar ücretsiz olduğunda aynı sorunu yaşayacaklar mı?


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!