Epic Games Store Haftaya Conan Exiles ve Hue'i Ücretsiz Olarak Sunacak

0 Yorum · 509 Görüntüleme

Epic Games Store'un haftaya ücretsiz olarak sunacağı oyunlar açıklandı.


Son aylarda her hafta ücretsiz yaptığı oyunlarla, milyonlarca oyuncunun gönlünü fetheden Epic Games Store, oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. İlk olarak oyun dünyasının en popüler oyunlarından biri olan Grand Theft Auto 5'i ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games Store, diğer haftalarda ise Borderlands: The Handsome Collection ve ARK Survival Evolved gibi popüler oyunları ücretsiz olarak yayınladı.

Son olarak Stranger Things 3: The Game ve AER: Memories of Oldand'ı ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games, bu hafta ise Conan Exiles ve Hue'i ücretsiz olarak sunacak. 2 Temmuz tarihinden itibaren bir süre için ücretsiz olacak ve oyunları kütüphanelerine ekleyen kullanıcılar, istedikleri zamanan indirip oynayabilecekler.

Conan Exiles, oyunculara oldukça geniş ve derin özelleştirme seçenekleri sunuyor. Karakterinizin en ince detayına kadar özelleştirme yapabileceğiniz oyunda, karakterleri tamamen kendinize göre yaratabiliyorsunuz. Oyunun ilerleyen süreçlerinde maceranın asla bitmediği yerlerde uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Oyun esnasında en önemli amacınız ise hayatta kalmak olacak.

Epic Games Store'un önümüzdeki hafta ücrestiz olarak yayınlayacağı bir başka oyun olan Hue, incelediğimiz Conan Exiles'a göre oldukça farklı bir oyun. Mekanik renkleri kullanan bir bulmaca oyunu olan Hue'da küçük bir çocuğu oynayacaksınız. Oyunun asıl amacı ise doğru rengi seçmek.

Oyunlar 2 Temmuz-9 Temmuz tarihlerinde ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!