Epic Games Store'da Axiom Verge Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 71 Görüntüleme

Epic Game Store'da bu sefer verilen en yeni ücretsiz oyun Axiom Verge. 2015 yılında piyasaya sürülen Axiom Verge, sürükleyici bilim kurgu anlatısıdır.


Axiom Verge Ücretsiz

Axiom Verge Ücretsiz

Epic Game Store'da bu sefer verilen en yeni ücretsiz oyun Axiom Verge. 2015 yılında piyasaya sürülen Axiom Verge, sürükleyici bilim kurgu anlatısıdır ve Metroidvania'dan ilham alan mekaniği ile hayranları arasında popüler olduğunu kanıtladı.

Axiom Verge, 21 Şubat'a kadar Epic Game Store'dan ücretsiz indirilebilecek. Ama bir kez sahip olduğunuzda sonsuza dek siz de kalır. Yapmanız gereken tek şey, şirketin mağaza sayfasında bir Epic hesabı oluşturmak, oturum açmak ve sonra oyunu indirebilirsiniz. Eğer daha fazla oyun istiyorsanız hesabınızı kaybetmeyin. Çünkü Axiom Verge'den sonra, Epic Games Store mükemmel Thimbleweed Park'ı ücretsiz sunmaya başlayacak.

Axiom Verge, pek çok yüksek nota vurduğu için aşık olması kolay bir oyundur. Metroidvania modelini alır ve en önemlisi Address Disruptor olan bir ligde olan yaratıcılık katmanları ekler. Evet, zaman zaman sıkıcı bir hal alır ve bazı düşmanlar dünyanın geri kalanına uymayabilir, ancak bir oyun bu kadar iyi olduğunda, bu pürüzler zihninizin arkasına hızla kaybolabilir. Soğutucu bilim kurgu ortamı, gizemli bölge ve görünüşte bitmeyen sayıda yetenek, zihninizi meşgul eder ve heyecan perdesinde merakınızı üst seviyede tutar. Axiom Verge'in ilham veren oyunlardan daha iyi olduğunu söylemek zor değil, çünkü çok yaratıcı ve düşünceli işçilik var.

Epic Store, Valve'ın Steam ile PC oyun pazarındaki hakimiyetine meydan okuyan rekabete son eklenenlerden biri. Epic, son zamanlarda Metro Exodus ve The Division 2 gibi Steam'den büyük oyunları alma alışkanlığı nedeniyle haberlerde yer aldı.

Axiom Verge oyununa aşağıdaki bağlantıyı kullanarak hemen ulaşabilirsiniz.

Axiom Verge İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!