Epic Games Store'da Limbo Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 156 Görüntüleme

Epic'in en son ücretsiz oyunu ürkütücü, unutulmaz bir macera... Playdead'in ürkütücü bulmaca platformu Limbo, bu hafta Epic Store'dan çıkan en yeni ücretsiz PC oyunudur.


Limbo Ücretsiz

Limbo Ücretsiz

Epic, bu yaz başında haftada bir ücretsiz oyun dağıtmaya kendini adadı ve PC oyun mağazası, bu haftanın en son ücretsizi ile bu uygulamaya devam ediyor: Limbo. Gerçeküstü, monokromatik bir dünyada isimsiz bir genç çocuk olarak oynayabileceğiniz 2D yandan kaydırma platformudur. Limbo, 25 Temmuz Perşembe gününe kadar almakta ücretsiz ve bir kez oyunu aldığınızda, sonsuza dek sizde kalacaktır.

Eğer ücretsiz bir Epic Games hesabınız yoksa, bu ücretsiz oyunu ve gelecek olanları talep edebilmek için bir tane oluşturmanız gerekir. Epic zaten harika oyunlar dağıtma konusunda bir geçmişe sahip. Bu yüzden bir hesap açıp, haftalık ücretsiz oyunları kaçırmayın.

Limbo'dan bahsedecek olursak oyunun özü şu şekildedir: Ünlü indie oyun, siyah ve beyaz tonlarda sunulan karanlık, ürkütücü bir ortama sahip bir bulmaca platformudur. Oyunun başında, isimsiz çocuk ormanın ortasında uyanır ve kız kardeşini aramak için bir yolculuğa çıkar. Ölüm, Limbo'da bulmaca çözmenin büyük bir parçasıdır. Geliştiriciler buna "deneme-ölüm" deneyimi diyorlar. Ayı tuzakları, kızgın solucanlar, dev bir örümcek ve etrafta gizlenen diğer ürpertici canavarlar ile çevre öldürücüdür. Arsa ve sonu kasıtlı olarak belirsiz bırakılmış ve açık uçludur. Ama özellikle ücretsiz olarak kesinlikle denemeye değer.

Limbo pek sizin tarzınız değilse, gelecek haftayı bekleyin. Çünkü Epic bir tane yerine iki ücretsiz oyun sunacak: Moonlighter ve This War of Mine. Limbo'yu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Limbo İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!