Estranged: Act 1 ve Estranged: Act 2 Oyunlarını Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 111 Görüntüleme

Steam'de ücretsiz oyunlar kategorisine yeni oyunlar katıldı. Bu seferki oyunlar birinci şahıs nişancı oyunu Estranged 1 ve Estranged 2'dir. Windows PC'nizde, Apple Mac'inizde ve Linux'ta oynanabilir.


Estranged 1 ve Estranged 2 Ücretsiz

Estranged 1 ve Estranged 2 Ücretsiz

Steam ücretsiz oyunlar kategorisine yeni oyunlar katıldı. Bu seferki oyunlar birinci şahıs nişancı oyunu Estranged 1 ve Estranged 2'dir. Windows PC'nizde, Apple Mac'inizde ve Linux'ta oynanabilir.

Estranged: Act 1; şiddetli bir fırtınada gemisi gizemli bir adada mahsur kalan yalnız bir denizcinin hikayesini anlatıyor. Zengin ortamları keşfedin ve anakaraya geri dönüş yolu bulurken adanın meraklı sakinleriyle tanışın. Yakında her şeyin göründüğü kadar normal olmadığını göreceğiniz bu tehlikeli macerada hem tehlikeyle hem de entrika ile yüzleşin.

Oyun yaklaşık bir saatlik hikaye odaklı oyun sunuyor. Estranged dünyasını hayata geçirmek için özenle hazırlanmış bir senaryo ile tamamen orijinal bir kalıp içerir.

Estranged: Act 2; aynı şekilde şiddetli bir fırtınada gizemli bir adada mahsur kalan bir denizcinin hikayesini izler. Macerasının daha yeni başladığını ve adanın ilk göründüğünden daha fazlasına sahip olduğunu henüz bilmiyor.

Oyun, eve gitmek için bir arayış içinde olan kahramanı takip eden Estranged: Act 1 olaylarının ardından devam eder. Tehlikeli ve rasgele operasyonlarını daha derinlerden oyarak gizli Arque Corporation'ı ortaya çıkarırken adanın mağazasında neler olduğunu deneyimleyin.

Oyunları aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Estranged: Act 1 İndir

Estranged: Act 2 İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!