Eylül 2019'da Çıkacak Yeni Oyunlar

Yorum · 60 Görüntüleme

Gears 5 ve Borderlands 3'ten Link's Awakening ve Monster Hunter World: Iceborne'a, işte bu ayın en büyük oyunları.


Eylül 2019 Yeni Oyunlar

Eylül 2019 Yeni Oyunlar

2019'un bitmesine sadece birkaç ay kaldı, ancak hala ufukta birçok oyun var. Eylül, PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için, Borderlands 3 ve Gears 5 gibi triple-A oyunlarından River City Girls ve Untitled Goose Game gibi bazı küçük mücevherlere kadar birçok önemli oyunla doludur.

Ayrıca Divinity: Original Sin II, Switch'e geliyor ve Dragon Quest XI bu ay konsola gelecek. Spor severler için ise bomba bir ay olacak. eFootball Pro Evolution Soccer 2020, FIFA 20, NBA 2K20 ve NHL 20 de bu ay gelecek oyunlar arasında.

Bu ay yolda birçok başka oyun var. Aşağıdaki listede Eylül 2019’un oyunlarını görebilirsiniz.

1. Gears 5 (Xbox One, PC) - Eylül 10

1. Gears 5 (Xbox One, PC) - Eylül 10

Gears of War serisindeki en yeni oyun resmi olarak 10 Eylül’de başlıyor. Gears 5 oyuncuları, oyun boyunca ailesinin tarihi ve Locust'un kökenleri ile ilgili sırları ortaya çıkaracak olan Kait Diaz'ın rolüne sokuyor. Kampanyaya ek olarak Gears 5, bu sefer Halo: Reach ve diğer beklenmedik geçitlerden gelen özelliklerin de yer aldığı hayranların favorisi Horde ve Versus modları da dahil olmak üzere diğer birçok oyun türüne sahip.

2. Borderlands 3 (PS4, Xbox One, PC) - Eylül 13

2. Borderlands 3 (PS4, Xbox One, PC) - Eylül 13

Gearbox'ın yağmacı nişancı serisindeki en son bölüm olan Borderlands: The Pre-Sequel piyasaya sürüldükten beş yıl sonra Borderlands 3, 13 Eylül’de PS4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC'ye geliyor. Bu sefer oyunda, her biri farklı yetenekler ve avantajlar içeren üç beceri ağacına sahip dört yeni Vault Hunters (Amara the Siren, Moze the Gunner, Zane the Operative, and FL4K the Beastmaster) bulunuyor. Geçmiş oyunların aksine, aynı zamanda macera sırasında diğer gezegenlere seyahat edebileceksiniz. Gearbox, oyun için hazırladığı çeşitli ücretsiz etkinliklere ve diğer yayın sonrası içeriğe sahip olacak.

3. The Legend of Zelda: Link's Awakening (Switch) - Eylül 20

3. The Legend of Zelda: Link's Awakening (Switch) - Eylül 20

The Legend of Zelda: Link's Awakening, 20 Eylül'de yeni Nintendo Switch Lite ile birlikte geliyor. Aynı adı taşıyan klasik Game Boy oyununun bir versiyonu olan Link's Awakening, gizemli Koholint Adası'nda mahsur kalan kahramana odaklanır. Wind Fish'in uykusundan uyandırmak ve eve gitmek için sekiz Instruments of the Sirens toplaması gerekecektir. Oyun aslına orjinaline sadık kalmasına rağmen, kendi labirentlerinizi düzenlemenizi sağlayan yeni bir içerik, yani bir zindan editörü tanıttı.

Eylül 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Eylül 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!