Faeria Oyununu Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 69 Görüntüleme

Hearthstone gibi dijital tahsil kart oyunlarını seviyorsanız, muhtemelen hafta sonu Steam'de ücretsiz oynayabileceğiniz Faeria'yı da seveceksiniz.


Faeria Ücretsiz

Faeria Ücretsiz

Hearthstone gibi dijital tahsil kart oyunlarını seviyorsanız, muhtemelen hafta sonu Steam'de ücretsiz oynayabileceğiniz Faeria'yı da seveceksiniz. Kart oyunu ile masa oyunu arasında geçen Faeria, gölleri, dağları, çölleri ve daha fazlasını oluşturabileceğiniz eşsiz bir yaşam tahtasına sahip, aynı zamanda rakibinizi takip ederken kendi eşsiz bölgenizi (benzersiz yetenekler sağlayan) yaratan bir strateji oyunudur. Steam'e göre, 300 kartın tümü 50 saatten az bir sürede toplanabilir. Pazar gününe kadar oynaması ücretsiz olan Faeria, 18 Mart Pazartesi gününe kadar da sadece % 50 indirimli olarak 20,00 TL.

Eşsiz yaşam tahtası ile, Faeria gerçekten stratejik kart savaşları ile size meydan okuyacak. Destenizi kurun, savaş alanını şekillendirin ve zafer için savaşın.

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir strateji oyunu. Heyecan verici desteler inşa edin ve destansı savaşlarla savaşırken savaş alanını şekillendirin. Zafere giderken kendi yolunuzu seçtin.

100 saatten fazla solo içeriğin, işbirlikçi görevlerin ve bulmacaların tadını çıkarın. Karşılığında sizi ödüllendiren çok çeşitli zorlukları keşfedin. Oversky'de yolculuk edin ve devasa Dünya Patronlarını alt edin. Ayrıca taslak modunda düşman AI'ları oynayabilirsiniz.

Faeria'nın deste inşa etme becerilerinizin en üst seviyeye çıkarıldığı eşsiz taslak modu olan Pandora'ya girin. AI'ye karşı oynamayı ya da destenizi PVP'deki son teste getirmeyi seçin. Ne kadar iyi yaptığınıza bağlı olarak ödüller kazanın. Koleksiyonunuzu arttırmanın ya da sadece eğlenmenin mükemmel yoludur.

Faeria İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!