Fallout 76, Double XP ile Şu Anda Xbox'ta Ücretsiz

Fallout 76, Double XP ile Şu Anda Xbox'ta Ücretsiz

Xbox ve Bethesda, Fallout 76'nın tüm E3 haftası boyunca Xbox ve PC'de tamamen ücretsiz olacağını duyurdu. Akustik gitarınızı çıkarın ve John Denver'ı arayın, kırsal yollardan Batı Virginia'ya gitme zamanı.

16 Haziran'a kadar canlı yayında oyuncular Fallout 76 oyununun tamamını PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye ücretsiz olarak indirebilirler. Oyun ayrıca , satın alma işleminden sonra ücretsiz denemeden tam oyuna devam eden ilerlemeyle birlikte, kalıcı olarak katılmayı seçenler için tüm hafta boyunca büyük indirimli olacak.

Fallout 76'nın ücretsiz haftası, tüm deneme boyunca çift XP içerir ve oyunun Scrapbox ve Survival Tent üyeliklerini özel bir oyun içi öğe aracılığıyla test etme şansı içerir. Geçiş denemesine erişmek için, duyuruların resmi blog gönderisi , oyunculara “ücretsiz Fallout 1st Sınırlı Önizleme 'öğesini' talep etmek için Atomic Shop'a gitmelerini ve ardından Shop's Fallout 1. sayfasından Scrapbox'ı açmalarını ve içeri girmelerini söylüyor.

Bu deneme yoluyla Batı Virginia'yı ilk kez ziyaret etmeye karar veren oyuncular, Fallout.com'daki kullanışlı bir Fallout 76 Newcomer's Guide'a başvurabilirler.

Fallout 76, nükleer kıyamet sonrası Batı Virginia'da geçen birinci şahıs nişancı MMORPG oyunudur. Oyun ilk olarak Ekim 2018'de piyasaya sürüldü ve yakın zamanda Nisan 2021'in sonlarında Kilitli ve Yüklendi güncellemesi ile güncellendi.