Faming Simulator'ın İlk Espor Sezonu FarmCon'da Başlıyor

0 Yorum · 90 Görüntüleme

Farming Simulator League'in açılış sezonu bu ay, Almanya'nın Harsewinkel'deki CLAAS Technoparc'da düzenlenecek olan FarmCon'da başlayacak.


Farming Simulator League

Farming Simulator League

Farming Simulator League'in açılış sezonu bu ay, Almanya'nın Harsewinkel'deki CLAAS Technoparc'da düzenlenecek olan FarmCon'da başlayacak. Kongre 27 ve 28 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek ve 11.000 € ödül havuzuyla Lig'in ilk resmi turnuvasına ev sahipliği yapacak.

Siz de her şeyi canlı izleyebileceksin. Rekabetçi çiftlik oyunu, Twitch'te Giants Software ve Focus Home Interactive kanallarında yayınlanacak.

Turnuvada, oyuncu topluluğundan Komatsu Forest ve Trelleborg da dahil olmak üzere resmi ekipman üreticileri tarafından desteklenen takımlara karşı mücadele eden bir takım karışımı yer alacak.

Bir çiftlik oyununda bunun nasıl olacağı gözümüzde pek canlanmayabilir. Ancak Farming Simulator League'in belli bir momentum olduğunu gösteren 250.000 € değerinde bir ödül havuzu var. Lig tanıtım videosunda temel bilgileri inceleyebilirsiniz.

FarmCon hakkında daha fazla bilgi ve bilet satın alma hakkında bir bağlantı için resmi Farming Simulator sitesine buradan gidin.

Farming Simulator League Sistemi


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!