Fast and Furious Crossroads İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

0 Yorum · 48 Görüntüleme

Fast and Furious Crossroad'ın uzun zamandır merak edilen çıkış tarihi, yayınlanan fragmanla belli oldu.


       Araba ve hız tutkunlarının vazgeçilmez yapımlarından birisi olan Fast and Furious, ilk vizyon tarihinden beri milyonlarca hayran kitlesine sahip olmuştu. Yıllar boyu süren devam filmleriyle de hayranlarının heyecanını sürekli olarak taze tutmayı başarmıştı. Yapım bu sefer ise karşımıza bir oyun olarak çıkacak. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Fast and Furious serisinin ilk oyunu 2020 yılında piyasaya sürüleceği biliniyor.

        Bu kadar hayrana sahip olan bir yapımın oyun sektörüne adım atmasının arkasından sağlam isimler olmasını savunan şirket, oyunu geliştirirken Project Cars oyununun geliştiricisi olan Slightyl Mad Studios ve Dark Souls oyununun serilerinin geliştiriciliğini üstlenen Bandai Namco tarafından geliştiriliyor. Oyunda yer alacak seslendirmeler için ise sağlam bir ekip kurulmuşa benziyor. Oyunun seslendirme ekibinde Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson gibi ünlü isimlerden oluşuyor.

Fast and Furious Crossroads Oyununun Yayınalanan Fragmanı

Fast & Furious Crossroads Trailer

     Fast and Furious Crossroads için yayınlanan fragmanda oyunun çıkış tarihi ve oyunun yayınlanacağı platformlarla alakalı bilgiler yer alıyor. Fragmanın sonuna doğru yer alan detaylarda Fast and Furious Crossroads'ın Mayıs 2020'de çıkacağı gözüküyor. Hayranları heyecanlandıran detay ise oyunun çıkacağı tarih ile Fast and Furious serisinin dokuzuncu filminin vizyona gireceği tarihle benzerlik göstermesi. 

    Oyunun geliştiriciliğini yapan ekip tarafından yapılan açıklamalara göre, oyunun konusu takım temeline dayanan bir soygun oyunu olacak. Oyunda yer alan ekibimizle birlikte birçok yere seyahat edebileceğiz. Bu seyahatları gerçekleştirirken ise maceraları üst düzey araçlarla yaşayacağız. Fast and Furious yapımının bir oyunu olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda oyunda maceraya ve aksiyona doyacağız.

   Yayınlanan fragmanda Fast and Furious Crossroads'ın yer alacağı platformlara dair de detaylar bulunuyordu. Video da yer alan bilgilere göre Fast and Furious Crossroads, Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!