Fidgetly Fidget Spinner Çıkarıyor

Fidgetly Fidget Spinner Çıkarıyor

Fidget Spinner ve Fidgetly Uygulaması

Fidget Spinner ve Fidgetly Uygulaması

Fidgetly adını verdiği ve kendisini “premiere fidget spinner şirketi” olarak tanımlayan bir şirket, yeni akıllı telefon oyunu için özel olarak tasarlanmış Bluetooth bağlantılı bir fidget spinner’ı piyasaya sürüyor. FidgetlyCTRL olarak adlandırılan ürünü, ilk defa oyunculu fidget spinner olarak tanımlıyor. Fikir, telefonunuzla eşleştirmeniz ve Fidgetly uygulaması kullanıcının “döndürücü istatistikleri” ni izleyerek, arkadaşlarınızla rekabet etmelerine, hileler öğretmelerine ve oyuncuyla 360 derecelik bir hareket denetleyicisi olarak oyun oynamanıza izin veriyor. 

Şirketin CEO’su, tüm bu kontrollerin spinner‘ın jiroskopu ve ivmeölçer aracılığıyla etkinleştirildiğini söylüyor. Dolayısıyla, bir saldırıyı başlatmak için telefonunuzun ekranına dokunup açabileceğiniz bir oyunda, aksine bir saldırı için saat yönünde veya farklı bir yön bulma aracı için saat yönünün tersine döndürebilir veya gadget‘ı belirli bir açıda tutarak döndürebilir ve genelinde ekran çapraz olarak bir saldırı başlatabilirsiniz. FidgetlyCTRL kesinlikle ilgi çekici gözüküyor. Cihaz, bu sonbaharda şirketin web sitesinde ve Best Buy, Target ve Brookstone gibi çeşitli perakende satış mağazalarında 39.99 dolara çıkacak. Bununla birlikte, bugün önceden sipariş vermek mümkün. 

Fidgetly bu oyuncağı ilk defa bir cihaz türü olarak pazarlamakla birlikte, mevcut iki fikirden oluşur: sanal fidget spinner oyunları ve Bluetooth fidget spinners. Bazı Bluetooth eğirme cihazlarının şarj edilirken patladığı bildirildi. Bu, sektör için harika bir başlangıç değildi. Fidgetly tüm işini fidget eğrileri etrafında döndürmeye çalışıyor, umarız kendi cihazlarını patlamaz.