Final Fantasy 15 PC’de Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz Half-Life İçeriği Var

Final Fantasy 15 PC’de Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz Half-Life İçeriği Var

Yeni bir Half-Life oyunu için sabırsızlıkla bekleme durumu her zaman devam ediyor. Square Enix, yakında çıkacak olan PC sürümünü de içeren yeni bir sınırlı zamanlı promosyon duyurusunda bulundu. Eğer umursadığınız tek şey kahraman Gordon Freeman‘ı yeni bir ortamda görmekse, Final Fantasy XV bunun için bir bilet olabilir,

RPG‘nin PC versiyonu olan Final Fantasy XV: Windows Sürümü‘nü steam aracılığıyla Nisan ayı sonuna kadar satın alan oyuncular Half-Life Pack‘i alacak.  Bu, Steam Workshop aracılığıyla dağıtılacak ve  Freeman olarak giyinilmesine izin verecek. Bunun için üç farklı bileşen var: HEV takım elbise, Freeman’ın gözlükleri ve silah olarak kullanılabilen imza çubuğu.

Bu öğeler hem tek oyunculu kampanyada, hem de Final Fantasy XV yıldız Noctis’in Cosplaying’i Gordon Freeman olarak görmesini ya da oyunun online çok oyunculu modunda donatılabilir. 

Square Enix, bilgisayarınızın oyunu çalıştırma kabiliyetini değerlendirmenize yardımcı olan bir karşılaştırma aracı yayınladı ve mevcut ön sipariş bonuslarını açıkladı. 26 Şubat‘ta herkes için ücretsiz olarak yayınlanan bir demo ile oyunun kendisini denemek mümkün olacak, ancak bunun gerektirdiği şeyler henüz paylaşılmadı.

Final Fantasy XV: Windows Edition, 6 Mart‘ta piyasaya çıkacak. Aynı gün, Royal Edition‘ın PS4 ve Xbox One‘da piyasaya sunulduğunu göreceksiniz.

Kaynak: 1