Final Fantasy 7 Remake PS5'te Oynanabilir Olacak

0 Yorum · 31 Görüntüleme

Final Fantasy VII'nin yeniden yapımı, E3 2019'daki en büyük oyunlardan biri ve şimdi Square Enix, PlayStation 5'te oyunun oynanabileceğini onayladı.


Final Fantasy 7 Remake PS5

Final Fantasy 7 Remake PS5

Final Fantasy 7'nin yeniden yapımı, E3 2019'daki en büyük oyunlardan biri ve şimdi merakla beklenen iki yeni nesil konsola geldiğini biliyoruz. Yayımcı Square Enix, PlayStation 5'te oyunun oynanabileceğini onayladı.

Şirket başkanı ve CEO'su Yosuke Matsuda, Game Informer'a "Ekiplerimizin, oyunun hem yeni nesle hem de şimdiki nesil konsollara destek vermesini sağladığına inanıyorum. Her ikisinde de oynanabilecek şekilde geliştirildiğine inanıyorum, bu yüzden bu konuda gerçekten endişelenmiyorum. Yeni nesil konsollar da dahil olmak üzere hayranların her ikisinde de eğlenebileceklerine inanıyorum." dedi.

Ancak Matsuda, bunun hem PS5 hem de yeni Xbox konsolunun bir parçası olacak olan Scarlett'ın geriye dönük uyumluluk ile mi sağlanacağını veya oyunun bu konsollarda yayınlanıp yayınlanmayacağını onaylamadı. Örneğin önceki nesillerde, oyunlar PlayStation 3 ve PlayStation 4 gibi iki nesil için de çıkmıştı.

Final Fantasy 7 şu ana kadar sadece PS4 için doğrulandı. Beklenen oyun 3 Mart 2020'de dünya çapında başlayacak.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!