Final Fantasy VII Rebirth’a yeni grafik iyileştirmeleri gelecek.

Final Fantasy VII Rebirth’a yeni grafik iyileştirmeleri gelecek.

Final Fantasy VII Rebirth, PS5’te piyasaya sürüldükten sonra eleştirmenleri ve oyuncuları etkileyerek büyük bir başarı elde etti. Yakında oyun daha da iyi hale gelecek çünkü Square Enix, oyunun grafiklerini ve genel aydınlatmasını geliştirecek bir yama yayınlamaya hazırlanıyor.

Oyunun yönetmeni Naoki Hamaguchi, Filipinler’deki çeşitli sitelerle yaptığı röportajda bu haberi doğruladı ve One More Game sitesine bildirdi. Temel eleştiriler performans moduna, aynı zamanda bazı sahnelerde karakter yüzlerinin görsel gösterimine yönelik eleştirilere odaklandı.

Grafikler performans modunda iyileştirilecek mi sorularıyla ilgili birçok soru aldık. Sizlerin sesini duyduk ve şu anda bu yönü iyileştirecek bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz. Güncellemenin çıkışı çok uzak değil. Oyunculardan aldığımız geri bildirimlerden biri, bazı durumlarda karakter yüzlerindeki aydınlatmanın korkunç gölgeler yarattığı yönünde. Bu yüzden üzerinde çalıştığımız güncellemelerden biri bu.

Hamaguchi, Final Fantasy VII Rebirth’teki favori modunun 4K/30 FPS’de çalışan grafik modu olduğunu itiraf etti. Bu güncelleme için henüz bir çıkış tarihi hakkında bir bilgi yok.