Final Fantasy VIII Remastered, Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC için Açıklandı

Yorum · 2 Görüntüleme

Favori Final Fantasy'nin yenilenmiş bir versiyonu modern platformlara geliyor. Square Enix, E3 2019 basın toplantısında kesin bir Final Fantasy duyurusu yaptı.


Final Fantasy VIII Remastered

Final Fantasy VIII Remastered

Square Enix, E3 2019 basın toplantısında kesin bir Final Fantasy duyurusu yaptı. Final Fantasy VII: Remake, Final Fantasy Crystal Chronicles, Final Fantasy XIV hakkında daha fazla şey ve muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, her yeni nesil platforma gelen Final Fantasy VIII'in yenilenmiş bir versiyonu.

Oyun fragmanla ortaya çıktı. RPG yeniden piyasaya sürüldüğünde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC'de mevcut olacak. Oyunun en ikonik sahneleri ve karakterlerinden bazılarının görüntülerini görülüyor. Bu oyunu bir nedenden ötürü gerçekten sevdiyseniz, kesinlikle nostalji anılarınızla sizi fethedecektir.

Final Fantasy VIII, serinin görsel-işitsel prodüksiyon kalitesini ve sanat tarzını önemli ölçüde arttırdığı, gerçekçi karakter tasarımları ve soundtrack vokallerinin önemli olduğu bir dönüm noktası olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda bazı çok çekişmeli tasarım kararları vermiştir, yani geleneksel MP ölçeri kullanmayan ve düşmanlardan gelen büyüleri "Draw" gerektiren benzersiz bir sihirli sistem.

Final Fantasy VIII Remastered Fragman


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!