For Honor 2.05 Güncellemesi - Sürüm Notları

0 Yorum · 54 Görüntüleme

Ubisoft, PS4, Xbox One ve PC için bugün yepyeni For Honor güncellemesi version 2.05'i çıkardı. İşte bu güncelleme için yama notları.


Bu güncelleştirme, sunucular için ‘zamanlanmış bakım’ yapıldıktan sonra yayımlandı. Honor güncellemesi için sürüm 2.05 şimdilik PS4 için çıktı ve diğer platformlarda da en kısa zamanda yayınlanacaktır.

For Honor update version 2.05 için tam yama notlarını aşağıda okuyabilirsiniz:

Bug Fixlemeleri


YÜZLEŞME

[Bug Fix] Skill Göstergesi widget'ı artık doğru değeri göstermiyor, bu yüzden bu sorunu çözerken Beceri Göstergesini şimdilik devre dışı bırakmaya karar verdik.

 

ÇIKIŞ CEZASI

[Bug Fix] Bir Grup davetini kabul ederken, Bırakma Cezasının uygulanmasına neden olan bir sorun düzeltildi. Eğer bir oyuncu bir Casual maçında bir Gruba katılmak için ayrılırsa bu Ayrılma Cezasını tetikleyecektir.

 

SAVAŞÇILAR

Shugoki

[Bug Fix] Vuruş kurtarma sırasında Shugoki’nin “Headbutt”unun hem Shugoki hem de rakibe ‘Kesintisiz Durum’ özelliğini yanlış uygulamasına neden olan bir sorun giderildi.

[Bug Fix] Zone Attack yayılımının “Headbutt” ve Heavy Finisher’ın beklenenden 100ms sonra olmasına neden olan bir sorun giderildi.

[Bug Fix] Bir Asker veya Pikemen tarafından vurulduktan sonra Shugoki'nin düzgün tepki verememesine neden olan bir sorun düzeltildi.

Black Prior

[Bug Fix] Black Prior’in “Tenebris Rising”inin, dayanıklılık dışındayken veya Black Prior’in İntikam’dayken Hafif Bir Saldırıyı Engellemesi sonrasında garantilenmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

[Bug Fix] Başarılı bir Süper Bloklu Hafif Saldırıdan sonra Black Prior’in “Tenebris Rising”in garantilenmesine neden olan bir sorun giderildi.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!