Fortnite Izgaralar Nerede Bulunur?

Yorum · 2 Görüntüleme

Son 14 Days of Summer challenge görevi Fortnite: Battle Royale'de şuan aktif. Izgaraları bulmak ve yok etmek için gideceğiniz yerlere bir göz atın.


Fortnite Izgaralar

 Fortnite Izgaralar

Fortnite'ın 14 Days of Summer etkinliğinin 14. gününe ulaştık, bu da son günlük challenge görevinin şimdi PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda yayında olduğu anlamına gelir. Son görev için, nehir boyunca havai fişek fırlatmanızı isteyen önceki bir challenge görevini tamamlayarak açılan Low 'n Slow hasat aracıyla yedi ızgarayı imha etmeniz gerekecek. Havai fişekleri nerede bulacağınıza ise buradan bakabilirsiniz.

Diğer 14 Days of Summer challenges'ın birçoğunda olduğu gibi, bu görev de açıkça anlaşılıyor gibi görünüyor, ancak ızgaraların nerede olduğunu bilmiyorsanız, tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Neyse ki, haritada bolca var, bu yüzden nereye bakacağınızı öğrendikten sonra challenge görevini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Onları bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa, ızgaraların nerede olduğunu göstermek için haritada hepsini işaretledik.

Fortnite Izgara Konumları

Daha önce belirtildiği gibi, bu challenge görevini tamamlamak için toplam yedi ızgarayı yok etmeniz gerekiyor. Bunların hepsini aynı anda yok etmeniz gerekmez. Ama birçoğu harita üzerinde oldukça yakın bir yerde bulunduğundan, her bir tur için bir kaçını imha edebilirsiniz. Şimdilik adanın etrafına dağılmış en az 17 farklı ızgara bulunuyor, bu yüzden aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var.

Bunların çoğu Paradise Palms ve çevresindeki çölde bulunur, ancak aynı challenge görevini tamamlamak isteyen bir sürü oyuncu ile karşılaşacaksınız, bu yüzden Snobby Shores'taki ızgaralara gitmenizi öneririz.

Bu challenge görevini yaparken aklınızda bulundurmanız gereken bir başka şey, aynı ızgaraları farklı maçlarda tekrar ziyaret edebilmenizdir. Bu da görevi tamamlamayı çok daha kolay hale getirir. Aşağıdaki haritada adanın çevresinde bulunan tüm ızgaraların yerlerini belirledik. Göz atabilirsiniz.

Izgaralar Nasıl Yok Edilir?

Bu challenge görevini denemeden önce, nehir kıyısında bulunan üç havai fişek fırlatma challenge görevini tamamladıktan sonra alacağınız Low 'n Slow hasat aracının kilidini açmanız gerekir. Aletin kilidini açtıktan sonra, bir maça girmeden önce onu donattığınızdan emin olun. Daha sonra, challenge görevini tamamlamak için ızgaraları bulmanız ve onları yok etmeniz gerekecek.

Izgara Challenge Ödülü

Yedi ızgarayı da yok ettikten sonra, Griller banner'ının kilidini açacak ve daha sonra bir profil simgesi olarak kullanabileceksiniz. Daha da önemlisi, bugüne kadarki 14 Days of Summer challenges görevlerini bitirmiş olacaksınız ve böylelikle özel bir ödülün kilidini açabileceksiniz: Smoothie back bling.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!