Fortnite sezon 10 çıkış tarihi ne zaman ve sezon 9 ne zaman bitiyor? Fortnite'ın 10. sezonunu merak ediyor olmalısınız. Ne zaman başlayacağını bilmeniz zamanınızı da buna göre ayarlmanıza yardımcı olabilir.


Fortnite Sezon 10

Fortnite Sezon 10

Fortnite Sezon 10 çıkış tarihi ne zaman ve sezon 9 ne zaman bitiyor? Fortnite Fortbytes toplamak için her gün saatlerce uğraşan ve günlük challenges görevlerini tamamlayan milyonlarca Fortnite oyuncusundan biriyseniz, Fortnite'ın 10. sezonunu merak ediyor olmalısınız. Ne zaman başlayacağını bilmeniz zamanınızı da buna göre ayarlmanıza yardımcı olur.

Elbette Fortnite Sezon 10'un yayınlanma tarihi, yeni bir sezon, kapsamlı harita değişikliklerini, yeni bir hikayeyi, challenges ve kozmetiklerle dolu yeni bir battle pass'ı vaat ediyor.

Fortnite Sezon 10 Yayın Tarihi

En iyi tahmin Fortnite'ın 10. sezonunun çıkış tarihinin 18 Temmuz 2019 olduğunu gösteriyor. Her yeni sezonun genelde Perşembe günü geldiği düşünülürse ve sezon 9'un başlangıcından itibaren biten 10 hafta hesaplandığında en muhtemel başlangıç tarihi 18 Temmuz gibi. Bazı etkinlik challenges görevlerinden dolayı bu süreç uzayabilir. Bunun üzerine bir diğer tahmin de 1 Ağustos 2019 tarihidir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!