Fortnite Sezon 7, Fortnite Creative Modunu Getiriyor

Epic Games, oyunculara oyun tasarlama ve arkadaşlarla eşsiz Fortnite deneyimleri oluşturma fırsatı verecek yeni bir mod olan Fortnite Creative'i duyurdu.


Fortnite Creative

Fortnite Creative

Epic Games, oyunculara oyun tasarlama ve arkadaşlarla eşsiz Fortnite deneyimleri oluşturma fırsatı verecek yeni bir mod olan Fortnite Creative'i duyurdu. Fortnite Creative 13 Aralık'ta oynanacak. Ama Sezon 7 Battle Pass'ı olanlar 6 Aralık'tan itibaren başlayabilecekler.

Epic, "Bu, Fortnite dünyasını deneyimlemek için yepyeni bir yol. Oyunları tasarla, ada etrafında yarış, arkadaşlarınla yeni yollarla savaş ve hayalindeki Fortnite'ı inşa et. Yaptığınız her şey kendi özel adanızda oluyor." diyor.

Epic, yeni özellikler eklemeyi ve önümüzdeki güncellemelerde Fortnite Creative'e iyileştirmeler yapmayı planladığını söyledi. "Battle Royale ve Save the World gibi, bu işi daha büyük ve daha iyi hale getirmeye kararlıyız" diye açıkladı.

Videoda da belirtildiği gibi Epic, Fortnite Creative'in ilk kez kullanıma sunulmasının "pürüzlü" olduğunu ve Battle Pass ile erken başlamak isteyenleri teşvik etmesini umuyor. Fortnite Sezon 7, 6 Aralık'ta başlayacak ve onunla birlikte yeni Battle Pass mevcut olacak. Fortnite Creative’e erken erişimin yanı sıra Battle Pass, sezon sürdüğü müddetçe her hafta belirli bir takım zorlukların oynanmasını sağlar. Buna karşılık bu, Battle Stars'ı daha hızlı büyütebilecekleri ve daha hızlı kozmetik kilidini açabilecekleri anlamına geliyor.

Fortnite Creative modu, Epic Games'in oyuncuları oyuna geri dönmeye teşvik etmesinin birçok yolundan biridir. Şirket hem sundukları deneyimlerin değişikliğini hem de çeşitliliğini artırmaya çalışmıştır. Bundan kaynaklanan başarılar, bir iş olarak Epic üzerinde bir popüler etki oluşturmuştur.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!