Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Fortnite Sunucuları Kapatıldı

Fortnite Sunucuları Kapatıldı

Fortnite Season 3 güncellemesinin ardından, oyun sunucuları çevrimdışı duruma getirildi. Resmi Fortnite Twitter hesabına göre, geliştirici Epic Games “şu anda bu sürümle ilgili sorunları araştırıyor” ve bunun bir parçası olarak sunucuları kapatmak gerekiyor.

Fortnite

Fortnite Sezon 3 lansmanının bir parçası olarak Battle Royale modunda yeni bir Battle Pass var. Bu, emotes, yükleme ekranları, kıyafetler ve Back Blings gibi yeni kozmetik öğelere erişimi içerir. Sezon 3 Battle Pass ücreti 950 V-Bucks, yaklaşık 10 $/£ 10’dur. Hepsinde kilidini açacak kadar oyun oynamanız koşuluyla toplam 76 öğe bulunur.

Alternatif olarak Battle Pass ve 2800 V-Bucks için ilk 25 kademe kilidini açan Battle Bundle’yi satın alabilirsiniz (bu para birimi de normal oyun ilerlemesiyle edinilebilir). Savaş Paketi bedeli ise yaklaşık 25 dolardır.

Yeni sezonda ilerledikçe, daha fazla öğe içeren ödül katmanlarının kilidini açarsınız. Sezon 3’ün Battle Pass’ında 30 ek kat daha var ve Epic’e göre bunların hepsine girmek yaklaşık 75-150 saat sürecek.