Four Kings One War, Steam Üzerinden Ücretsiz Hale Geldi!

Yorum · 8 Görüntüleme

Four King One War, 19 Mayıs tarihine kadar Steam üzerinden ücretsiz hale geldi.


Four Kings One War ilk bakışta bir satranç oyunu gibi görünüyor, ancak ciddi bir öğrenme eğrisine sahip çok daha karmaşık bir oyundur. Eğer bir kuruş ödemek zorunda kalmadan denemek istiyorsanız, oyun şu anda Steam üzerinden ücretsiz hale geldi.

Bir ve iki oyuncuyu destekleyen Four Kings One War, tek bir tahtada dört farklı ordu bulunuyor ve bunlardan ikisini kontrol edebiliyorsunuz. Bu, her turda bir yerine iki hamle yapabileceğiniz, ordularınızı bölebileceğiniz ve potansiyel olarak rakibinizin beklemediği bir yönden saldırabileceğiniz anlamına gelir. Bu, normal satrançta kullanılan normal stratejiler ve taktiklerin artık sağlam olmadığı, deneyimli oyuncuları bile pratik yapmaya zorladığı anlamına gelir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla ortam bulunmaktadır ve mücadele anında ruhların göründüğünü ve savaştığını göreceksiniz. Her hamle önemlidir, çünkü onları korumak için dikkatli korumalısınız.

Four Kings One War hem PC'de hem de Mac'te ücretsiz olarak kullanılabilir ve 8 GB önerilen RAM ve çok az depolama alanı gerektirdiğinden dolayı, sisteminizin çalıştırma ihtimali oldukça yüksektir. 19 Mayıs'a kadar ücretsiz olacak ve bu tarihten sonra denemeye karar verirseniz Al'ye karşı mücadele edebileceğiniz kalıcı ücretsiz demo da bulunmaktadır.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!