FRİTO LAY OYUN KODU KAMPANYASI

Yorum · 11 Görüntüleme

Frito Lay’den gamer’lara özel oyun kodu kampanyası! Yaz tatilinde oyun oynamak bir tutkuysa, Frito Lay tüm oyun severlerin yanında. 19 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında tüm Migros mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 3 adet süper boy ve üzeri Lay’s, Ruffles veya Doritos al; LOL, Steam, Metin2, ve Gameforge oyun kodlarında geçerli 5 TL indirimi anında kazan!


FRİTO LAY OYUN KODU KAMPANYASI

19 Temmuz – 1 Ağustos 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros veya Migros Jet mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan 3 Süper Boy ve üzeri Lay’s, Doritos veya Ruffles ürün alışverişlerinizde anında Migros’ta satışı bulunan tüm oyun kodlarında(Lol, Metin2, Steam ve Gameforge) geçerli 5 TL indirim verilecektir.

  • 3 Süper Boy ve üzeri Lay’s, Doritos veya Ruffles alışverişi ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. markalı 3 adet Süper Boy ve üzeri Lay’s, Ruffles veya Doritos ürünleri Money Club özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodu yine Money Club özellikli kart ile satın alınmalıdır.
  • League of Legends oyun kodu satışı en az 8 TL’dir. Steam,Metin2 ve Gameforge oyun kodları satışları ise en az 5 TL olarak yapılmaktadır.
  • Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her tüketici kampanyadan 1 defa yararlanabilir.

MİGROS OYUN KODU ALIMI

En popüler oyunların dijital kodları Migros kasalarında satışta!

Digital oyun kodlarını tüm Migros mağazalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Digital oyun kodu satınalmak için mağazada kasiyere talebinizi iletip, kasada ödeme yaparak anında erişebilirsiniz.

Migros’lardan oyun kodu alımı hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsin.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!