Görünüşe Göre Artık Apex Legends’ın Ejderhaları Var

Görünüşe Göre Artık Apex Legends’ın Ejderhaları Var

Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends oyuna gelen büyük bir şeyle uğraşıyordu. O büyük şey şimdi gelmiş gibi görünüyor. Oyuncular, harita üzerinde dolanan ejderhaları duyduklarını ve gördüklerini söylüyorlar. Sezon 2 ile gelecek bir dünya etkinliğinin temelini atma ihtimali var.

Uçan ejderhalar oyunda ya da Apex Legends subredditine gönderilen ekranlarda görülebilir. Topluluk, onlara “Flyers” (uçanlar) adını verdi ve bir tanesini düşürürseniz biraz ganimet alabilirsiniz. Potansiyel olarak ilgili bir gelişme, haritanın dışındaki sularda dolaşan Leviathan da önemli ölçüde hareket etti. 

EA Play’de E3 2019’dan hemen önce piyasaya çıkan ilk sezon fragmanının en sonunda bir teaser olarak kertenkele benzeri dev bir göz gösterildi. Bu yaratıklar gösterilenden çok daha küçük, bu yüzden daha büyük bir etkinliğin habercisi olabilirler.

Apex Legends‘ın battle royale rakibi Fortnite, her sezona eşlik eden dünyayı değiştiren büyük etkinlikler ile tanındı. Şimdiye kadar Apex aynı şeyi yapmadı. Yeni bir sezon hala büyük değişiklikler getirebilir. Aralarında dev bir ejderha olup olmadığını göreceğiz.