Grand Theft Auto 5, birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncu, hikayeler boyunca ilerlemek için görevleri (belirlenen hedeflerle doğrusal senaryolar) tamamlar. Görevlerin dışında, oyuncu açık dünyayı serbestçe dolaşabilir.

GTA 5 PC Hile

GTA 5 PC Hile

GTA 5 Hileleri

Ayrıca Gta 5 hilelerini merak ediyorsanız bu konumuza bakarak bilgi edinebilirsiniz.

Uygulamalı GTA 5 Hileleri

Grand Theft Auto 5, birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncu, hikayeler boyunca ilerlemek için görevleri (belirlenen hedeflerle doğrusal senaryolar) tamamlar. Görevlerin dışında, oyuncu açık dünyayı serbestçe dolaşabilir. San Andreas açık kırsal alanı ve kurgusal Los Santos kentinden oluşan dünya, serinin önceki girişlerinden çok daha büyük bir alanda yer alıyor. Hikaye ilerlemesi daha fazla oyun içeriğinin kilidini açmasına rağmen, oyunun başlangıcından sonra kısıtlama olmaksızın tamamen araştırılabilir.

PC'deki GTA 5 hileleri, oyunun konsol sürümlerinden farklı bir yöntemle etkinleştirilir. Bir oyun denetleyicisinin tuş kombinasyonları girmek yerine, şunlardan birini yapmanız gerekir: oyun konsolunu PC klavyenizdeki (~) tuşu ile açın getirin ve kullanmak istediğiniz hile kodunu girin veya oyun içi cep telefonunuzdaki belirli numaraları tuşlayın. Aşağıda; silahlar, yenilmezlik, patlayıcı cephane ve hızlı koşma, ayrıca hileleri kullanırken size yardımcı olacak bazı kullanışlı ipuçları da dahil olmak üzere GTA 5 PC hilelerinin tam listesi mevcuttur.

Oyuncu Hileleri

Oyuncu Hileleri

Eşya Hileleri

Eşya Hileleri

Dünya Hileleri

Dünya Hileleri

Araç Hileleri

Araç Hileleri

Özel Araç Hileleri

Özel Araç Hileleri

Facebook Yorumları