Halo 5 Pizza Skin Ekliyor

Yorum · 40 Görüntüleme

İnsanlar Halo ve pizza konusunda gerçekten heyecanlandılar ve şimdi geliştirici Halo 5'e pizza ürünleri ekledi.


Halo 5 Pizza Skin

Halo 5 Pizza Skin

Halo geliştiricisi 343 Industries, tüm Halo 5: Guardians oyuncuları için pizza temalı bir hediyeye sahip. Şimdi Xbox One nişancısında acılı biberli pizza temalı bir silah skini olan Last Slice ve Hot Pie pankartı içeren "Pizza Party" Req paketi mevcut.

Neden pizza? Stüdyo başlangıçta biberli pizzaya atıfta bulunularak PC için bunu Halo: The Master Chief Collection ile dillendirdi. Oyun en son PC için resmi olarak duyurulduğunda, heyecanlı hayranlar 343'ün ofisine pizza gönderdi. O kadar çok pizza yolladılar ki, 343 pizza göndermeyi bırakmaları için hayranlara yalvarmak zorunda kaldı.

Halo 5 Assault Rifle'ın pizza skini oldukça usta işi görünüyor. Bildirimlerin ve daha fazlasının bazı görüntülerine göz atabilirsiniz, hareketli videoyu da inceleyebilirsiniz.

Halo: Master Chief Collection PC'ye geliyor ve Windows Mağazasına ek olarak Steam'de de mevcut olacak. Ek olarak, Halo: Reach, hem Xbox One hem de PC'deki Master Chief Collection'a geliyor.

Ek olarak, yepyeni bir Halo oyunu, Halo Infinite, Xbox One ve PC'ye geliyor. Microsoft'un Haziran ayındaki E3'te bu uzun süredir devam eden oyunları hakkında daha fazla konuşması bekleniyor.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!