Hearthstone ‘’Çevrimdışı Görün’’ Özelliğine Kavuşacak Mı?

Yorum · 27 Görüntüleme

Uzun süredir beklenen mod, tüm Blizzard oyunlarına gelecek gibi görünüyor: Overwatch ve Hearthstone gibi oyunlarda çevrimdışı görünme seçeneği, oyuncuların oldukça uzun süredir beklediği ve Blizzard'ı da uzun süredir rahatsız eden bir şeydi. Hearthstone için en yeni düzeltme eki, şimdi bu işlevin yolda olabileceğini düşündürüyor.


Blizzard Kolları Sıvamış Durumda!

Overwatch ve Hearthstone gibi oyunlarda çevrimdışı görünme seçeneği, oyuncuların oldukça uzun süredir beklediği ve Blizzard'ı da uzun süredir rahatsız eden bir şeydi. Hearthstone için en yeni düzeltme eki, şimdi bu işlevin yolda olabileceğini düşündürüyor.

Hearthpwn'a göre, çevrimdışı işlevselliğin yakın gelişini göstermek için görünen dijital kartın en güncel güncellemesine bağlı birkaç yeni dizeye rastladı. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, Blizzard'ın ilk kez 2012'de çevrimdışı işlevselliği ele aldığı ve yine Overwatch'ın Jeff Kaplan tarafından geçtiğimiz yılın sonlarına doğru gündeme getirilmiş olması.

Kasım ayında Kaplan, "Overwatch'a ‘’Çevrimdışı Görün" seçeneğini eklemek istiyoruz: Bunu Battle.net ve diğer oyun takımlarıyla koordine etmek üzereyiz çünkü sosyal sistemimiz çapraz oyun sistemi (WoW , Ayaksız, Kahramanlar, SC2, D3) bu işlevselliği eklemek bizim için önemsiz değildir. Bu özellik etrafında uzun zamandır tartışmalar yapıldığını biliyoruz ve bir şeyler kesinlikle çok yavaş ilerledi, sizi temin ederim ki biz bu özelliği önemsiyor ve bunun nasıl gerçekleşeceğini öğrenmek istiyoruz.’’ dedi.

Kesin olmamakla birlikte, Blizzard'ın çevrimdışı görünme işlevselliği nihayet ufukta görünüyor. Daha çok şey duyduğumuzda sizleri güncel tutacağız.

Blizzard Kolları Sıvamış Durumda!
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!