Hıde All IP (IP Değiştirme) Sınırsız Kullanma

1 Yorum · 3972 Görüntüleme

IP değiştirme programları, interrnette gizli bir şekilde sörf yapmanıza olanak sağlar. Ama oyunlar içinde zamandan tasarruf yapmak için de kullanılabilir. İşte detaylar.


Hıde All IP Nedir?

Hide All IP, IP değiştirip, erişim olmayan sitelere girmenize yardımcı olur. Ama bazen ise oynadığınız oyunlarda kural ihlali yapıp, uzaklaştırma cezası alabilirsiniz. Oyuna başka hesaptan tekrar giriş yapmak  için modemi  kapatıp açmanız gerekir. Ama Hide  All IP, yukarıda da görüldüğü gibi, bir sürü ülke ve IP imkanı sunuyor. Bu saye de modemi kapatıp açmadan tekrar oyuna giriş yapabilirsiniz. Ama Hide All IP'nin 3 günlük  deneme sürümü bulunuyor. Şimdi sizlere deneme sürümü bittiğinde nasıl tekrar kullanılır hale getirebiliriz onu göstereceğim.

1.  İlk öncelikle Hide All IP programı açıksa tamamen kapatınız.

2. Google'dan Registry Finder adlı programı indiriniz.

3. Registry  Finder programını açınız.

4. Sol üstte ki  büyüteç simgesine basınız ve yukarıda ki Find what: HIDEALLIP yazınız.

5. İşlem yapacaktır, bekleyiniz.

6. İşlemler bittiğinde reg değerleri  çıkacaktır. Rastgele sonuca basıp Ctrl + a basın ve klavyeden delete tuşuna basıp onaylayın ve silin.

7. Bu işlemler ile deneme sürümünüz tekrar 2 veya 3 gün kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Her seferinde deneme sürümü bittiğinde tekrarlayabilirsiniz.

Hıde All IP Nedir?

Daha fazla..
1 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!