Instagram Video İleri-Geri Alma Özelliğini Test Ediyor
Instagram, insanların yayınlarına gönderilen videoları kontrol etmesini amaçlayan bir çubuk test ediyor. Sonunda video oynatımı üzerindeki en temel kontrole erişebilmenizi sağlayacak.

Instagram Video İleri-Geri Alma

Instagram Video İleri-Geri Alma

Instagram, insanların yayınlarına gönderilen videoları kontrol etmesini amaçlayan bir çubuk test ediyor. Sonunda video oynatımı üzerindeki en temel kontrole erişebilmenizi sağlayacak. Uygulama araştırmacısı Jane Manchun Wong tarafından keşfedilen özellik, izlemek istediğiniz videodaki bir noktaya atlamanızı ve bir videoyu tamamen yeniden başlatmanıza gerek kalmadan görüntüleri geri almanıza izin veriyor.

Instagram, IGTV'ye gönderilen videolar için bu özelliği zaten içeriyor, ancak şaşırtıcı bir şekilde, normal Instagram yayınları için etkinleştirildiğini ilk kez görüyoruz. Hizmet, Instagram hikayesinin bir parçası olarak gönderilen videoların özelliğini test ediyor gibi görünmüyor. Şimdilik sadece normal videolar için olduğu tahmin edilebilir.

Videolar arasında gezinme yeteneği, insanların Instagram'da yıllardır görmeyi beklediği bir özellik. Ama Instagram bunu bir türlü başaramadı. Yine de, sonunda Facebook’un sosyal medya platformunun, bunu test ettiğini görmek güzel.


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları