Insurgency Sandstorm Sistem Gereksinimleri

0 Yorum · 1051 Görüntüleme

Insurgency Sandstorm, ölümcül yakın meydan muharebesine ve nesnel yönelimli çok oyunculu oyuna dayalı, takım tabanlı, taktik bir FPS oyunudur.


Insurgency Sandstorm

Insurgency Sandstorm

Insurgency Sandstorm, ölümcül yakın meydan muharebesine ve nesnel yönelimli çok oyunculu oyuna dayalı, takım tabanlı, taktik bir FPS oyunudur. Yeteneklerin ödüllendirildiği modern savaşın yoğunluğunu yaşayın ve takım çalışması ile savaşı kazanın.

Indie breakout FPS Insurgency'a devam ederken, Sandstorm her şekilde yeniden doğuyor, gelişiyor, genişliyor ve büyüyor. Kendinizi, ölümcül balistikler, hafif taarruz araçları, yıkıcı topçu ve HDR sesle mücadeleyi sert bir şekilde betimlemeye hazırlayın.

Orta Doğu'daki kurgusal bir çağdaş çatışmanın savaştan zarar gören ortamlarında zorlanırken hız ve dikkatle hareket edin. Ölüm hızlı gelir, mühimmat dikkatli bir şekilde yönetilmeli ve çevre zafere doğru her adımda taktiksel olarak gezinmelidir.

Bir Insurgency oyununda ilk defa, karakterinizi farklı kıyafetler, üniformalar, aksesuarlar ve karakter sesleriyle özelleştirin. Ekibinizle ateş desteğini koordine edin. Araçlara monte edilmiş makineli tüfeklerle düşmanlara karşı çarpışmaya girin. Küçük ölçekli yüksek hızlı rekabetçi maçlarda kafa kafaya çarpışın. Yeni silahlar ve yeni yükseltmelerle üstünlük sağlayın.

Insurgency Sandstorm Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
 - İşlemci: Intel Core i5-4440 (3.10GHz)/AMD FX-6300 (3.50GHz)
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760/AMD Radeon HD 7970
 - DirectX: Sürüm 11
 - Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
 - İşlemci: Intel Core i7-8700 (3.20GHz)/AMD Ryzen 7 2700 (3.20GHz)
 - Bellek: 16 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980/AMD Radeon R9 390X
 - DirectX: Sürüm 11
 - Depolama: 40 GB kullanılabilir alan


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!