Internetsiz Oyunlar

Yorum · 11 Görüntüleme

Hem Android hem de İos kullanıcıları için internet bağlantısı gerektirmeyen oyunları inceledik. Bunların en popüler olanlarını sizlere sunuyoruz.


Internetsiz oyunlar

Gideceğiniz her yerde internet bağlantısı bulamayabilirsiniz veya mobil veriniz bitmiş olabilir. Bazı online oyunlar internet bağlantısı istediği için bu oyunları oynayamazsınız. Biz de gamer.com.tr ekibi olarak, internet bağlantısı olmadan oynanabilen en popüler oyunları inceledik. Böylece internet olmasa bile sıkılmayacaksınız.  Listemizde yer alan tüm oyunlar hem android hem de ios için uyumludur. Tek yapmanız gereken, telefonunuzda bulunan market uygulamasında bu oyunları aratmak ve yüklemek olacaktır.

9.) Helix Jump

İnternetsiz oynayabileceğiniz bu oyundaki amacınız, kırmızı bölgelere değmeden boşluklardan geçebilmenizdir. Boşluklardan geçerken hareket eden kırmızı bölgelere dikkat etmelisiniz, aksi taktirde bu bölgelere düştüğünüzde oyuna baştan devam edersiniz. Ayrıca ne kadar yüksekten hızlı bir şekilde düşerseniz, kırmızı bölgeleri bile parçalayabilirsiniz.

Bir zamanların en popüler yetenek oyunlarından birisi olan Helix Jump popülerliğini devam ettiriyor. Yaklaşık olarak 41MB boyutunda olan bu oyunun 25 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. 

Android kullanıcıları için oyun linki : Google Play

İphone kullanıcıları için oyun linki : İtunes 

9.) Helix Jump

8.) Words of Wonders

Kelime kültürünü geliştirmek isteyenler için mükemmel bir oyun olduğunu söyleyebilirim.  Size sunulan harflerden kelimelerinizi oluşturun. Bütün bölgeleri doldurun ve oyunu kazanın. Oyunun birçok dil desteği bulunmaktadır. Ayrıca İngilizce kelime haznesini geliştirmek isteyen oyuncular, oyunu İngilizce dilinde oynayabilirler. 10 milyondan fazla oyuncusu bulunan bu oyunun boyutu yaklaşık olarak 91MB dir ve bu oyunuda internete bağlanmadan internetsiz oynayabilirsiniz.

Android telefon kullanıcısı iseniz oyunu indirmek için : Google Play

İphone telefon kullanıcısı iseniz oyunu indirmek için : İtunes

8.) Words of Wonders

7.) Hello Cats

Her ne kadar komik gibi görülse de, aslında mantık oyunlarından birisidir. Bu internetsiz Oyundaki amacınız, susuz kalan kediye su ulaştırmak. Bunun için bazı mantıksal hamleler ve çizimler yapmanız gerekiyor. Ayrıca bu oyunun içinde başka mantık bulmacaları da bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken, susuz kalmış kediciğe biraz su ulaştırmak. Yaklaşık 10 milyondan fazla oyuncusu bulunan Hello Cat oyunu sadece 45MB boyutundadır. 

Android telefona oyunu indirmek için : Google Play

İphone telefona oyunu indirmek için : İtunes

7.) Hello Cats

6.) Smash Hit

Etrafta bulunan yapıtları ve her şeyi parçalamalısınız. Oyunun öne çıkan özelliği mükemmel ses ve görüntü kalitesi olmasıdır. Oyunda önünüze çıkan her şeyi metal topunuz ile parçalayın. Her bölümde farklı malzemelerde yapılar bulunmaktadır. Bazı bölümlerde buzdan yapılar, bazı bölümlerde camdan yapılar. Bu yapıtları parçalarken çıkan seslerde mükemmel ötesi diyebilirim. 

Yaklaşık olarak 79MB boyutunda olan bu oyunun 100 milyondan fazla kullanıcısı bu oyunu internete bağlanmadan oynayabilmektedirler.

Oyunu Android telefona indirmek için : Google Play

Oyunu iphone telefona indirmek için : İtunes

6.) Smash Hit

5.) World of Goo

Bu defa listemizde ücretli bir internetsiz oyun yer alıyor. Yaklaşık 11 TL ücreti bulunan bu oyun internet bağlantısı olmadan oynanabilen en güzel oyunlardan birisidir. Oyundaki amacınız, mükemmel yapışkan canlıları kullanarak bir köprü oluşturmaktır.  Ancak bu köprüyü sağlam yapmanız gerekiyor aksi taktirde kargo taşınırken köprü yıkılacaktır. Köprünün ucunu yukarıdaki boruya kadar uzatmanız gereklidir. Köprü boruya uzandığında, kargo aktarımı başlayacaktır. Köprünüz ne kadar sağlıklı kargo taşırsa, o kadar çok skor kazanırsınız. 

Oyunu android telefona indirmek için : Google Play

Oyunu iphone telefona indirmek için : İtunes

5.) World of Goo

4.) Hill Climb Racing

Engelli yolları geçmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Oyundaki amacınız, engelli yollarda mümkün olduğu kadar ileri gidebilmektir. Yollarda bulunan benzin depolarını alarak daha fazla yol kat edebilirsiniz. Ancak dikkat etmelisiniz. Aracınız bu engelli yollarda takla atabilir ve patlayabilir. Her ilerlediğiniz yolda altın ve skor kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile yeni bölümler açıyor yeni arabalar alabiliyorsunuz.  

Yaklaşık 500 Milyondan fazla kullanıcısı bulunan bu oyunun boyutu sadece 65MB dir.

Oyunu Android telefona indirmek için: Google Play

Oyunu iphone telefona indirmek için: İtunes

4.) Hill Climb Racing

3.) Zombie Hunter King

Telefonda zombi oyunu keyfi yaşamaya ne dersiniz ? Gerçekçi sesler sayesinde bu oyun daha çok heyecan veriyor. 20 Çeşit silahlardan birisini seçin. Ne kadar çok zombi öldürürseniz, o kadar çok skor kazanırsınız. Bölümler her geçen zaman daha çok zorlaşmaktadır. Ondan dolayı bölümüne uygun en iyi silahları seçmelisiniz. Yerlerde bulunan yetenek kartları ile daha da güçlenin.  Oyun internet bağlantısı olmadan çalışsa da, oyunun online sürümü de bulunmaktadır. Pvp maçları oyuna daha çok heyecan katmış durumda. Ayrıca oyun bununla bitmiyor. Zombilerin komutanları size zorluk çıkartabilir. Ondan dolayı öncelikle komutanları yok etmelisiniz. 

Yaklaşık 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bu oyun sadece 51Mb boyutundadır. 

Oyunu android telefona indirmek için : Google Play

Oyunu iphone telefona indirmek için : İtunes

3.) Zombie Hunter King

2.) Swamp Attack

Dünya zombiler tarafından ele geçirilmiş. Ancak o hem çok kızgın hem de çok rahat bir ev sahibi. Tüfeğini alır ve kapısında bekler. Zombilerin geleceği varsa göreceği de var. Oyundaki amacınız zombilerin eve ulaşmasını engellemek. Bunun için gelen zombileri vurun. Vurduğunuz zombilerden hem skor hem de oyun parası kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralar ile kendinize yeni silahlar ve tuzaklar alın. Çünkü zombiler ve diğer canavarlar ilerleyen bölümlerde evinize daha güçlü bir şekilde gelecekler. Onları durdurmak için aldığınız tuzakları kurun. Eğer zorlanıyorsanız kendinize bir komşu satın alın. Böylece zombileri iki kişi engelleyebilirsiniz. 

Yaklaşık 50 Milyondan fazla kullanıcısı olan bu oyunun boyutu sadece 70Mb dır. 

Oyunu Android telefona indirmek için : Google Play

Oyunu İphone telefona indirmek için : İtunes

2.) Swamp Attack

1.) BBTAN by 111%

Elinizde bulunan topları yukarı atın. Yukarıda parçaladığınız her bloktan skor kazanacaksınız. Blokların içindeki sayılar, kaç darbeden sonra parçalanabileceğini göstermektedir. Ayrıca bölgede bulunan lazerlere top atarak daha fazla blok parçalayabilirsiniz. Topları toplayarak daha fazla top elde edebilirsiniz.

Oyun basit gibi görünse de mantıklı hamleler yapmanız gereklidir. Aksi taktirde bloklar size yaklaşacak ve oyunu kayıp edeceksiniz. Listemizin ilk sırasında yer alan bu oyun, internet bağlantısı olmayan yerlerde oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan birisidir. 

Yaklaşık 10 milyondan fazla oyuncusu bulunan bu oyunun boyutu telefonlara göre değişmektedir. 

Bu oyunu Android telefona indirmek istiyorsanız: Google Play

Bu oyunu İphone telefona indirmek istiyorsanız: İtunes

1.) BBTAN by 111%
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!