Into the Dead: En Kara Günlerimiz’den Yeni Oynanış Fragmanıyla Yana Bakışla Zombi Kıyameti

Into the Dead: En Kara Günlerimiz’den Yeni Oynanış Fragmanıyla Yana Bakışla Zombi Kıyameti

[ad_1]

PC Gaming Show’da, survival korku türünde yeni bir oyun olan Into The Dead: Our Darkest Days’in tanıtımı yapıldı. Oyun, oyunculara planlama, adaptasyon ve hayatta kalma gibi üç temel görev vermektedir.

Oyunun hikayesi, Texas eyaletinde salgınla başa çıkmaya çalışan Walton City’de 1980 yılında geçmektedir. Zombilere karşı mücadele, karşılaşacağınız sorunlardan sadece biri. Hayatta kalan bir grup lideri rolünü üstlenecek, bir sığınak kuracak, insanlarınızın fiziksel ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılayacak, savunmayı sürekli olarak güçlendireceksiniz. Çünkü zombiler er ya da geç sızmaya çalışacak ve bir sonraki sığınığınızı bulmak için acele etmek zorunda kalacaksınız.

Tanıtım fragmanı, karşılaşacağınız görevlerden bazılarını gösteriyor: yakıt ve pillerin aranması, kaynakların gizlice toplanması, yeni sığınağın keşfi. Ayrıca son sığınma yerinize sürekli saldıran zombileri de asla unutmamalısınız.

Oyunda, çekiçli beyzbol sopasından ateşli silaha kadar çeşitli araçlar ve silahlar yapabileceksiniz, çünkü ABD’de bunlardan bol miktarda bulunacak.

Ancak kıyamet sırasında, sadece zombilerle değil, diğer hayatta kalanlarla da uğraşmanız gerekecek. Acımasız bir katil olup diğerlerinin hayatta kalma şanslarını ellerinden alacak mısınız, yoksa yardım elini uzatarak birlikte hayatta kalmayı mı deneyeceksiniz?

Into The Dead: Our Darkest Days, 2025 yılında Steam’de erken erişimde olacak ve bu yılın ekim ayında Steam’de demo sürümü yayınlanacak.