İşte Yeni PS5 Denetleyici Rengi Ne Kadar Kırmızı

İşte Yeni PS5 Denetleyici Rengi Ne Kadar Kırmızı

Herkesin bildiği üzere kırmızı, en iyi ana renklerden biridir. Bu nedenle PlayStation'ın geçen ay yeni bir Kozmik Kırmızı renkli PS5 denetleyicisini duyurdu. Geçtiğimiz gün resmi olarak piyasaya sürülen iki yeni PS5 denetleyicisi yakın zamanda masalarımıza geldi. Bugünde sizlere bu kırmızı rengin ne kadar canlı olduğunu görmeniz adına birkaç fotoğraf paylaşıcaz.

Aşağıdaki resimlerden de görebileceğiniz gibi, bir oturma odası ortamındaki Kozmik Kırmızı, biraz daha macenta gibi görünüyor, ancak tamamen çarpıcı olmasa da hoş bir gölge. Parlaklık, PS4'ün Magma Kırmızısı rengine (aşağıda da gösterilmiştir) kıyasla kesinlikle sessizdir, ancak yeni Kozmik Kırmızı kesinlikle göze çarpmaktadır. 

PlayStation, iki yeni renk çeşidini şöyle tanımlıyor: “Midnight Black, gece gökyüzünde uzayı nasıl gördüğümüzü yansıtan açık gri ayrıntılarla birlikte iki farklı siyah tonuna sahiptir ve Cosmic Red, benzersiz canlı renkten ilham alan çarpıcı bir siyah ve kırmızı tasarım sunar PlayStation'dan Isabelle Tomatis, PlayStation Blog'da yaptığı açıklamada, kozmosta kırmızı tonları bulundu” dedi .