Jared Padalecki, “The Boys”un Beşinci Sezonunda Rol Alacak

Jared Padalecki, “The Boys”un Beşinci Sezonunda Rol Alacak

“The Boys” dizisinin yaratıcısı Eric Kripke yakın zamanda, aktör Jared Padalecki‘yi şovun beşinci sezonunda rol almaya davet etmeyi planladığını duyurdu. Aktör ise rolü kabul ettiğini, ancak çekimlerden önce rolü için gereken fiziksel formu kazanmak üzere ciddi bir hazırlık yapmayı planladığını belirtti.

Bugün aktörün Variety ile yaptığı röportajı gerçekleşti ve burada Eric Kripke‘den aldığı daveti resmen onayladığını ve dizinin beşinci sezonunda rol alacağını açıkladı.

“Bugün ‘The Boys’ hakkında konuştuk. Benim için, oyunculuk hayatımın bu aşamasında, gerçekten önemsediğim projelerde ve gerçekten önemsediğim insanlarla çalışmak istiyorum. Ve açıkçası, Eric ile olan bağımız sonsuza kadar sürecek.

‘Supernatural’ı o yarattı. Sam Winchester’ı, eşim Genovieve’in oynadığı Ruby karakterini yarattı; ve sonunda onunla evlenip bir aile kurdum. Onu bir insan, bir mentor olarak seviyorum. Sabırsızlanıyorum. Beşinci sezonun önümüzdeki yılın öncesinde yayınlanacağını sanmıyorum ama o beni aradığında hazır olacağım. Sadece ‘Tamam, ne zaman uçağa binmem gerekiyor?’ diyeceğim,” dedi Padalecki.

“Supernatural” dizisinden bir diğer aktör, Jensen Ackles da “The Boys”un üçüncü sezonunda Soldier Boy olarak rol almıştı. “The Boys”un dördüncü sezonunun prömiyeri 13 Haziran’da Prime Video’da yapıldı.