Kadınlara Özel CS:GO Turnuvası Başlıyor

0 Yorum · 123 Görüntüleme

Geçen yıl düzenlenen Beşiktaş kadın CS:GO takımının kazandığı turnuva bu yıl Temmuz ayında tekrar başlıyor.


 DreamHack tarafından geçtiğimiz sene düzenlenen turnuva bu yıl tekrardan düzenlenme kararı alındı. Showdown isimli kadınlara özel CS:GO turnuvasını bildiğimiz gibi Beşiktaş kadın CS:GO takımı kazanmıştı. Bu yıl düzenlenecek olan turnuvaya ilginin yüksek olacağı tahmin ediliyor. 

 E-spor denilince ilk akla gelen isimlerden biri durumunda olan DreamHack, geçtiğimiz yıl düzenlemiş olduğu kadınlara özel CS:GO turnuvasıyla bir hayli dikkat çekmişti. Bu yılda Kuzey Amerika ve Avrupa'da düzenlenmesi beklenen turnuva yaz ve sonbahar aylarında gerçekleşecek. 

 Kadınlara yönelik düzenlenen Showdown isimli CS:GO turnuvasında derece edecek oyuncular toplamda 100 bin dolarlık bir ödül havuzuna sahip olacaklar. Avrupa ve Kuzey Amerika'da gerçekleşecek turnuvada ülkemizde yer alacak. 7-19 Temmuz tarihleri arasında ülkemizinde yer alacağı Avrupa, 24-26 Temmuz tarihleri arasında ise Kuzey Amerika ülkelerinin olacağı turnuva gerçekleşmiş olacak. İlk turnuvada derece elde eden takımlar ikinci sonbahar turnuvasında tekrar karşılaşacaklar. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!