Kış Sezonu ve Sınıf Yenilemeleri Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi!

Kış Sezonu ve Sınıf Yenilemeleri Black Desert Türkiye&MENA’ya Geldi!

Pearl Abyss bugün Sınıf Yenilemeleri ve Kış Sezonunun Black Desert TürkiyeMENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık karakterlerini daha hızlı büyütmelerine yardım edecek Sezon sunucusunun tadını çıkarırken, geliştirilmiş sınıflarla yepyeni bir deneyim yaşayabilecekler.

Yepyeni Özelliklerle Donatılmış Sınıflar

Sınıflar arasında daha dengeli bir PvE verimliliği sağlayabilmek için toplamda 17 sınıf yenilendi. PvE’deki bu geliştirmelerin yanında, PvP hasarları da ayarlandı ve Black Desert Global Lab üzerinden test edilebilir durumda. Öte yandan, her bir sınıfa yeni bir soluk getirecek olan yeni ön ayar görünümleri de tanıtıldı.

Kış Sezonu ve Sınıf Yenilemeleri Black Desert TürkiyeMENA’ya Geldi!

Sınıf Yenilemelerini kutlamak için, 19 Ocak'a kadar eşyaları kopyalarken yalnızca 1 Marni'nin Dengesiz Yakıtı gerekli olacak. Eşya Kopyalama fonksiyonu, Maceracıların destek karakterlerini, ana karakterlerinin ekipmanlarıyla denemelerine olanak tanır. Maceracılar ayrıca, kendileri için en uygun sınıfı keşfedebilecekleri bir kişilik testine de katılabilir ve test sonuçlarını sosyal medya üzerinden paylaşarak ödüller kazanabilirler.

Kış Sezonu Avantaj ve Etkinliklerle Geliyor 

Kış Sezonu başladı. Sezon sunucuları, Maceracıların hızla gelişmesine ve yeni Maceracıların oyuna adapte olmalarına yardımcı olacak. Kış Sezonu, Sezon Pasosu, oyun içi etkinlikler, Tuvala ekipmanları, Level EXP ve Beceri EXP ödülleri gibi çeşitli avantajlar sunuyor.

Kış Sezonu ve Sınıf Yenilemeleri Black Desert TürkiyeMENA’ya Geldi!

Pearl Abyss Sınır Tanımayan Doktorlar’a Bağışta Bulunacak

Bu haftadan itibaren bir dizi yeni içerik de erişilebilir olacak. Maceracılar, Black Desert TürkiyeMENA'da Sıcacık Kazak satın alarak bir bağış etkinliğinin parçası olabilirler. Satın alınan kazak sayısına bağlı olarak Pearl Abyss, ihtiyaç sahiplerine tıbbi yardım sağlamak için Sınır Tanımayan Doktorlar’a bağışta bulunacak. Ayrıca Patrigio'nun Cron Hediye Dükkanı ve Kış Tatili Kara Ruh'un Macerası gibi yıl sonu etkinliklerinin keyfini çıkarabilirler.

Son olarak, Maceracılar resmi web sitesi ve Steam üzerinden 5 Ocak'a kadar oyun paketlerinde %70'e varan indirime sahip olabilirler. Ayrıca düzenlenecek Steam Free Weekend de bu süre zarfında 4 gün boyunca ücretsiz oynama fırsatı sunacak.

Daha fazla bilgiye Black Desert TürkiyeMENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesinden erişilebilir.