Kısa Süre için Ücretsiz 6 iPhone Uygulaması

Yorum · 2 Görüntüleme

Apple Store'da bir çok uygulama mevcuttur. Geliştiriciler bazen ücretli olan iOS uygulamalarını bazı zaman aralıklarında ücretsiz yaparlar. Biz de sizler için bu ücretsiz iOS uygulamalarını derledik.


Ücretsiz iPhone Uygulamaları

Ücretsiz iPhone Uygulamaları

Acele ederseniz, belki ücretli olan iPhone ve iPad uygulamalarından birkaçını ücretsiz alabilirsiniz. İndirebilmeniz için altı yeni iOS uygulaması ve oyunu mevcut. Bu anlaşmalar herhangi bir zamanda kaldırılabilir, bu yüzden kesinlikle mümkün olan en kısa sürede çekici görünen her şeyi alın.

1. Calcly: Free Universal Calculator

1. Calcly: Free Universal Calculator

Reklamlarla dolu hesap makinelerini bir tarafa bırakın. Calcly, iPad için evrensel bir hesap makinesidir. 8 bellek hücresi ile Trigonometri, Cebir, Logaritmalar, Üs, Faktörler ve daha fazlası için işlevler gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle öğrencilerin günlük hesaplamaları kolaylıkla yapmaları için mükemmeldir. Ayarlarda iki temadan birini seçebilir, arayüz sesini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Calcly: Free Universal Calculator İndir

2. 1Contact Pro

2. 1Contact Pro

1Contact Pro, kişilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yönetmenize, yedeklemenize ve temizlemenize yardımcı olan akıllı iletişim yöneticisi uygulamasıdır.

1Contact Pro İndir

3. Finder – Scan BLE Device

3. Finder – Scan BLE Device

Finder, sinyal gücünü ölçerek akıllı telefonunuzu, tabletinizi, akıllı saatinizi, kulaklığınızı veya diğer Bluetooth 4.0 cihazlarınızı bulmanıza yardımcı olur.

Finder – Scan BLE Device İndir

4. MOMENT CAM

4. MOMENT CAM

MOMENT CAM, çekim yapmak ve retro film kamera tarihini vurgulamak için bir uygulama. Her fotoğraf stili simgesine tıkladığınızda otomatik olarak çeşitli filtreler ve tarih damgaları ile eşleştirileceksiniz. Bu yazılımla önemli anları yakalamak ve güzel fotoğraflar oluşturmak için iPhone ve iPad'inizi kullanabilirsiniz. MOMENT CAM; lomo, 8mm/35mm film, ışık süzmesi, siyah ve beyaz, retro, pozlama, soğuk renkler, sıcak renkler ve diğer efektler dahil 625'den fazla rastgele benzersiz efekt türü sunar.

MOMENT CAM İndir

5. Sleep Sounds: relaxing sounds

5. Sleep Sounds: relaxing sounds

Sleep Sounds'ta sesler dünyanın en güzel yerlerinden kaydedilmiştir. Tüm sesler, yüksek kaliteli stereo kondansatörlü mikrofonlar ve ön amplifikatörler ile kaydedilmiştir.

Sleep Sounds: relaxing sounds İndir

6. Videdit – Handy Video Editor

6. Videdit – Handy Video Editor

Videdit ile videolarınızı birçok şekilde düzenleyebilir, daha harika ve farklı hale getirebilirsiniz. Fotoğraftan videoyu seçin, bir düzenleme yöntemi tercih edin, işleyin ve kaydedin veya paylaşın. Videonun istenmeyen kısımlarını kesebilirsiniz. İstediğiniz boyutta yapabilirsiniz. 100'den fazla geçiş animasyonu efektiyle videoları ve görüntüleri birleştirebilirsiniz. Şekli ve türü seçip, bulanıklık yoğunluğunu ve hareket hızını ayarlayarlayabilirsiniz. Daha bunlar gibi video üzerinde oynamaya yapabileceğiniz bir çok özellik mevcuttur.

Videdit – Handy Video Editor İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!