Kled ct, Kled Counter, Kled Counterları – Kled’e Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Kled ct, Kled Counter, Kled Counterları – Kled’e Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Kled Counter

Kled Counter

Kled counter (Kled ct)’dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Kled Deli Bozuk Süvari; aksi yordle olduğu kadar korkusuz bir savaşçı olan Kled Noxus’un öfkeli cesaretini temsil ediyor. İmparatorluğun askerleri tarafından sevilen, subayları tarafından güvenilmeyen ve soyluların nefret ettiği bir simgedir. Askerlere göre Kled, bütün seferlerde savaşmış, her askeri rütbeyi “edinmiş” ve savaştan kaçmamıştır. Hikayenin gerçekliği çoğu zaman sorgulanabilse de, efsanesinin bir kısmı inkar edilemez: Güvenilir olmayan bineği Skaarl, Kled ile savaşa girer, kendisine ait olduğunu korumak ve alabileceği her şeyi almak için savaşır.

Öncelikle LoL karakteri Kled’in yeteneklerini hatırlayalım.

Kled Yetenekler

Ödlek Kertenkele, Skaarl
Kled, kendisinin yerine hasar alan güvenli bineği Skaarl’a biniyor. Skaarl’ın sağlığı tükendiğinde, Kled yere iner.

Ayı Oltası
Kled, bir düşman şampiyonuna hasar veren ve kancalayan bir ayı tuzağı atar. Kısa bir süre için zincirlenirse, hedef ek fiziksel hasar alır ve Kled’e doğru çengellenir.

Bineğinden ayrı düştüğünde, bu yetenek Kled’i geri savuran ve cesaretini geri kazandıran sıralı bir silah patlaması olan Cep Piştovu ile değiştirilir.

Vahşet Sevdası
Kled dört saldırı boyunca büyük bir saldırı hızı kazanır. Dördüncü saldırı daha fazla hasar verir.

Yardır
Kled fiziksel hasar verir ve kısa bir süre için hız artışı kazanır. Kled, bu yeteneği tekrar ilk hedefine atılarak aynı hasarı verebilir.

Hücuuuuuuuum!!!!!
Kled ve Skaarl bir yere saldırır, arkalarında hız veren bir iz bırakır ve kalkan kazanır. Skaarl karşılaştığı ilk düşman şampiyonuna kilitlenir ve ona çarpar.

Kled Counterlar’ına (Kled ct) bir göz atalım.
Kled ct, Kled Counter, Kled Counterları:

Kled’e Karşı İyi Olan Rakipler

Kled'e Karşı İyi Olan Rakipler

Kled’e Karşı Kötü Olan Rakipler

Kled'e Karşı Kötü Olan Rakipler