League of Legends 9.14 Yaması – Yeni Death Recap ve Demacia Vice Skinleri

League of Legends 9.14 Yaması – Yeni Death Recap ve Demacia Vice Skinleri

League of Legends 9.14 Yaması

League of Legends 9.14 Yaması

Normalden biraz daha uzun bir süre sonra, League of Legends 9.14 yaması şimdi PBE’de aktif ve bu büyük bir güncelleme gibi görünüyor. Malphite ve Wukong için önceki testler, League of Legends 9.13 yamasından geri dönüyor. Ama, başka bir çok değişiklik de var.

Akali, Blitzcrank ve Cassiopeia bazı önemli değişiklikler için aynı doğrultudadır ve ayrıca Lux için ihtiyaç duyulan nerfe bir ilk geçiş vardır. Ayrıca Pyke‘ın “Your Cut” sisteminde ve Swain‘ın ultimate ve Tahm Kench‘in kederli iştahında bazı önemli değişiklikler var. Bu yeterli gelmediyse, Karma gibi karakterlerin görünmez düşmanları izlemesine yardımcı olacak bir sürü QoL değişikliği var.

Bunların ötesinde, Garen ve Lucian‘ı 80’li yılların tarzında bir polis şov programına koyan yeni Demacia Vice skins ve şu an PBE’de aktif olan yenilenmiş bir Death Recap var.

LoL Yama 9.14 Yayın Tarihi

League of Legends (LoL) 9.14 yaması için kesin bir çıkış tarihimiz yok, ancak güncellemeler her iki haftada bir yayınlanma eğilimindedir. Bunu akılda bulundurarak, yeni yamanın 17 Temmuz Çarşamba günü gelmesini bekleyebilirsiniz.