Logitech, E-Spor Dünyasına Desteğe Devam Ediyor

Logitech, E-Spor Dünyasına Desteğe Devam Ediyor

      Son zamanlarda sık sık görmeye başladığımız şirketler ve E-Spor takımları arasında gerçekleşen iş birliklerine bir yenisi daha eklendi. E-Spor dünyasında yer alan G2 Esport, T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere gibi takımlarla iş birlikleri bulunan Logitech G, E-spor takımlarına yaptığı desteği sürdürmeye devam ediyor. Sürekli olarak ürettiği ürünlerle takımlara ve ve E-sporu desteklemeyi ihmal etmeyen Logitech G, önümüzdeki günlerde bu iş birliklerine bir yenisini daha ekleyebilir.

    E-Spor dünyasının en önemli takımlarından birisi olan G2 Sports ile 3 yıldır devam eden ortaklığı bulunan Logitech G, takıma olan desteğini kesmeden devam ettiriyor. E-spor takımlarıyla yaptığı iş birlikleri haricinde birçok organizasyon ve oyun fenomeniyle de oyun dünyasını sürekli olarak destekleyen Logitech G, oyuncuların gönlünü kazanmaya devam ediyor.

     Ünlü E-Spor takımı G2 Esport’un CEO’su olan Carlos Rodriguez tarafından yapılan açıklama da , Logitech G olan ortaklıklarını ve oyuncuları için sağladığı eğlenceli uygulamalar ve oyuncuların ihtiyaçlarından fazlasını karşılamakta olan Logitech ile iş birliklerini sürdürdükleri için mutlu olduğunu belirtti. Carlos Rodriguez açıklamanın devamında ise, G2 Espor için başarılı ve güzel bir yıl geçeceğine inandıkları için 2020 yılında da Logitech G ile hareket etmenin güzel bir duygu olduğunu açıkladı.

     Logitech G, G2 Esports ile olan iş birliğini devam ettirirken 2 yeni iş birliği açıklaması daha duyuruldu. Logitech G,  T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere E-spor takımlarıyla da anlaşma sağladıklarını açıkladı.

      Logitech G’in arka arkaya yapmış olduğu bu ortaklıkların hemen ardından Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol sülük, G2, T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere gibi E-Spor alanında önemli bir yere sahip olan takımlarla iş birliği içinde bulundukları için heyecanlı ve mutlu olduklarını dile getirdi.