Lord of the Rings The Battle for Middle-Earth Remake’in Yeni Videoları Yayınlandı

Lord of the Rings The Battle for Middle-Earth Remake’in Yeni Videoları Yayınlandı

Eğer Yüzüklerin Efendisi hayranıysanız ve gerçek zamanlı strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız, o zaman bu muhteşem projeyi yakından takip etmenizi tavsiye ederiz.

BFME REFORGED’deki (Battle For Middle-Earth Reforged) ekibi, Unreal Engine 4’teki klasik gerçek zamanlı strateji unvanını yeniden oluşturma çalışmalarını gösteren yeni bir video yayınladı. Aşağıdaki video Isengard’ı tüm ihtişamıyla tanıtıyor. Ekibin açıklamaları ise şu şekilde: “Kale temelde taş ve demirden yapılmış. Bununla birlikte, Isengard kudretle büyüdükçe, Obsidian Defence yükseltmesi ile zarar vermeyi daha da dayanıklı hale getirmek için kaynaklarını kullanarak kale geliştirilebilir.”

Isengard Fortress

Battle for Middle Earth’ı daha önce hiç duymayanlar için, 2004 yılında yayınlanan eski bir gerçek zamanlı strateji oyunu olduğunu söyleyebiliriz. O zamandan beri EA, Yüzüklerin Efendisi içeriğinin haklarını kaybetti ve BFME’yi ve devam oyununu bıraktı. Oyun şu anda piyasada satılmıyor. Sadece ikinci el oyunlar oyuncuların elinde mevcut. BFME REFORGED’in henüz bir çıkış tarihi yok, ancak ekip çok oyunculu modu Unreal Engine 4’e getirmekte zorlanıyor.

Isengard Resource Buildings

BFME REFORGED hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.