Mafia: Definitive Edition Yeni Bir Oyuncu Kadrosuna Sahip Olacak

Mafia: Definitive Edition Yeni Bir Oyuncu Kadrosuna Sahip Olacak

Mafia: Definitive Edition, 28 Ağustos 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıktığında tamamen yeni bir oyuncu kadrosuna sahip olacak. İngilizce dil sahnelerinde Tommy, karakter için çalışmalar yürüten ve hareket yakalama sahnelerinde bulunan İtalyan-Avustralyalı aktör Andrew Bongiorno tarafından oynanacak.

Mafia'nın web sitesindeki yayınlanan yeni bir gönderide, geliştirici Hanger 13 bu yeniden yapılan düzenleme için sürecini açıkladı. Remake, 2002 yılında piyasaya sürülen Mafya oyununda bulunan orjinal sesler bu yıl piyasaya sürülecek olan oyundaki yeni teknolojileri desteklemediği için kullanmak istemediler. “Sahnelerimiz büyük ölçüde hareket yakalama verilerine dayandığından, hem ses hem de fiziksel performanslarımız çok önemliydi” diyor. 

Yapımcı Nicole Sandoval başlangıçta orijinal oyuncuları tekrar kullanıp kullanamyacakları konusunda oldukça kararsızdı. “Özellikle uzun bir süre sonra kimsenin sesi aynı kalmıyor” dedi. Ekip, özellikle Mafya'nın ve çoğu mafya medyasının ana teması aile kavramı olduğundan, bir topluluk kadrosu oluşturmanın önemli olacağına karar verdi.

Daha önce True Nightmares TV dizisinde rol alan ve Ben Affleck tarafından yönetilen Live by Night'da rol alan Bongiorno ekip için en önemli oyuncu oldu. Blackman, Bongiorno'nun rolü aldığını çünkü “hem bir gangster hem de bir aile adamı olarak anılabilir” olduğunu söyledi. 

Mafia: Definitive Edition, bağımsız bir sürüm olarak veya Mafia II ve Mafia III'ün geliştirilmiş sürümlerini içeren Mafia Trilogy'nin bir parçası olarak sunulacak.