Marvel’s Spider-Man 2 için yeni yama oyunu iyileştiriyor ve 8 yeni kostüm ekliyor

Marvel’s Spider-Man 2 için yeni yama oyunu iyileştiriyor ve 8 yeni kostüm ekliyor

Insomniac Games stüdyosundan geliştiriciler, süper kahraman aksiyon oyunu olan Marvel’s Spider-Man 2‘de oyunun PS5’e çıkmasından daha uzun bir süre sonra bile faydalı iyileştirmeler yapmaya devam ediyorlar. Teknik sorunlar uzun zaman önce çözüldü, ancak oyuncuların geri bildirimlerine dikkat ederek genel oyun deneyimini iyileştirmek için küçük değişiklikler yapıyorlar. Bugünkü Marvel’s Spider-Man 2 yaması tam da bu türden – birkaç küçük ancak faydalı özellik getiriyor ve ücretsiz kostüm paketi ekliyor.

Marvel’s Spider-Man 2 için 1.003.000 numaralı güncelleme ana karakterler için 8 yeni kostüm ekliyor. Yama hem tamamen yeni ve benzersiz tasarımları hem de çizgi romanlardan ve önceki oyunlardan aşina olduğumuz Örümcek Adam kostümlerini içeriyor. Oyuna, KidSuper olarak bilinen Kolm Dillayn ile işbirliği içinde yaratılmış dört yeni kostüm eklendi ve bazı özel davetli tasarımcılar da var. Onlar Örümcek Adam kostümlerine yeni bir bakış açısı getirmeye çalıştılar.

Ayrıca, güncelleme stabilite düzeltmeleri getiriyor ve oyuncuların geri bildirimlerini dikkate alıyor, örneğin Symbiote’dan Örümcek Eli’ne ve tersine parry yeteneklerini geçiş yapabilme olanağı. 1.003.000 numaralı yama zaten PS5’te mevcut. Oyunu PC’de oynayanlar ise, sitemizden indirilebilen ve düzenli olarak güncelleme alan hayran yapımı sürümle yetinmek zorundalar.