Mayıs 2019 için Xbox One’ın Ücretsiz Oyunları

Mayıs 2019 için Xbox One’ın Ücretsiz Oyunları

Xbox One Ücretsiz Oyunlar

Xbox One Ücretsiz Oyunlar

Çevrimiçi çok oyunculu ve özel oyun indirimlerine erişimin yanı sıra, Xbox Live Gold üyelerinin tadını çıkardığı bir başka özellik ise, Xbox One ve Xbox 360 için ücretsiz aylık oyunlardır ve Mayıs 2019’daki en yeni ücretsiz oyunlar açıklandı.

Bunlardan ilki Marooners. Siz ve arkadaşlarınızın ilginç Marooners olarak oynadığı, yerel veya çevrimiçi işbirliğine sahip yoğun bir parti oyunu. Birbirinizle rekabet ederken birbirini kızdırabileceğiniz yoğun mini oyunlar oynayacaksınız. Marooners’ı Xbox One’da şimdi ücretsiz alabilirsiniz. Diğer oyun, Earth Defense Force: Insect Armageddon‘dur. Dünyayı istila eden ölümcül uzaylıların ve dev böceklerin dalgalarını aldığınız bir EDF spin-off’udur. Üçüncü şahıs nişancı 300’den fazla silah, jetpack ve taktik zırh içerir ve geriye dönük uyumluluk sayesinde hem Xbox One hem de Xbox 360’ta oynayabilirsiniz.

Ayın ortasından sonra gelecek oyunlardan biri ise The Gold Club 2019. Xbox One’da sunulan The Golf Club 2019, ünlü gerçek dünya parkurlarını oynamanızı ve John Deere Classic gibi PGA Tour etkinliklerine katılmanızı sağlayan yeni PGA Tour Career Mode’u sunuyor. Son olarak listede Comic Jumper vardır. Comic Jumper, neden bu kadar popüler olduklarını keşfetmek için diğer çizgi romanlara atlayan başarısız bir çizgi roman karakteri Captain Smiley’in maceralarını izleyen bir oyun. Bu oyun da geriye dönük uyumluluk ile hem Xbox One hem de Xbox 360’ta oynanabilir.

Mayıs 2019 Oyunları

Xbox One
 – Marooners (Mayıs 1-31)
 – The Golf Club 2019 (Mayıs 16-Haziran 15)

Xbox 360 (Xbox One’da da mevcuttur)
 – Earth Defense Force: Insect Armageddon (Mayıs 1-15)
 – Comic Jumper (Mayıs 16-31)