Merakla Beklenen Death Stranding Sonunda Çıktı !

Merakla Beklenen Death Stranding Sonunda Çıktı !

     Son günlerde büyük bir oyuncu kitlesi tarafından beklenen Deat Stranding, tüm dünyada ve ülkemizde piyasaya sunuldu. Şu an için yalnızca Playstation 4 için yayınlanan oyun, oyun sektörünün en ünlü yönetmeni olan Hideo Kojma’nın imzası bulunuyor.

    Ülkemizde ki oyuncuları sevindirecek seçenekleriyle piyasaya sürülen Death Stranding, Türkçe menü ve altyazı seçeneklerini barındırıyor. Özellikle oyunun ilginç yapısı birçok oyuncunun keşfetmeye çalıştığı bir dünyanın içine girmesine sebep oluyor. Oyunun oyuncu kadrosu ise ünlü isimlerden oluşuyor.  Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lea Seydoux, Margaret Qualley, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins, Guillermo Del Toro isimler oyunun oyuncu kadrosunda yer alıyor. Ayrıca bir başka güzel detay ise oyunun müzikleri. Bu müziklerinin de Kojima’nın seçimlerden oluşturulduğu belirtiliyor.

     Oyun piyasaya bir standart sürüm iki de özel versiyonla çıktı. Bir standart sürümü alabileceğiniz gibi aynı zamanda sınırlı sayıda çıkartılan Special Edition ve Collector’s Edition versiyonlarını da satın alabilirsiniz. Bu iki özel versiyonun arasında ki farkları merak ediyorsanız Special Edition versiyonunu satın alan oyuncular özel tasarlanmış çelikten yapılmış bir oyun kutusuna sahip oluyorlar. Bunların haricinde Stranding : Timefall müzik albümü ve oyunun yapım aşaması videolarına da sahip olabilecekler. Collector’s Edition versiyonunu satın alan oyuncuları ise daha kapsamlı içerikler karşılayacak. Bu versiyonu satın alan oyuncular, oyunda bulunan kargo çantalarına benzeyen bir adet Bridges Cargo Case’ye ve Kojima Productions’ın Ludens anahtarlığına ve aynı zaman da gerçek boyutlarda olan BB Pod’a sahip olabilecekler.

     Bu iki sürümün içerdiği fiziksel içeriklerin haricinde PS4 dinamik teması, Sam’in kullanabileceği bir adet altın renkli güneş gözlüğü, altın renginde zırh, altın renkli şapka ve son olarak Speed Skeleton ünitesinin bulunduğu dijital içeriklere de sahip olabilecekler.