Mortal Kombat 11 Karakter Özelleştirmesi Videoda Ayrıntılı Olarak Sunuldu

Yorum · 30 Görüntüleme

Uzun zamandır beklenen Mortal Kombat 11'in oynanışı, NetherRealm'den gelecek olan dövüş oyunu hakkında her türlü yeni ayrıntıyı ortaya koydu.


Mortal Kombat 11 Karakter Özelleştirmesi

Mortal Kombat 11 Karakter Özelleştirmesi

Uzun zamandır beklenen Mortal Kombat 11'in oynanışı, NetherRealm'den gelecek olan dövüş oyunu hakkında her türlü yeni ayrıntıyı ortaya koydu. Beklendiği gibi bu yönlerden biri, stüdyonun diğer popüler dövüş serisi olan Injustice 2'ye benzer kişiselleştirme seçenekleri.

Bir videoda yönetmen Ed Boon, Scorpion üzerinde bazı kişiselleştirme seçeneklerini gösterdi. Her karakterin üç adet özelleştirilebilir donanımı var ve Scorpion'un durumunda onun maskesi, katanası ve mızrağı. Seçeneklerin her biri kendi görünümünü önemli ölçüde değiştirdi. Ama daha fazla "Kosmetik" seçeneği görünümünü daha da çarpıcı biçimde değiştiriyor. Özelleştirme menüsünde "Yetenekler" ve "AI Davranışı" sekmeleri de görülebilir. Boon ayrıca tanıtım ve zafer kutlamaları düzenleyebileceğinizi belirtti.

Bundan sonrası, daha yakından bakmanızı sağlayacak her ikisi için de çeşitli kostüm değişikliklerinde dolaşarak, Scorpion vs Baraka sahnesine götürdü. Özelleştirme, menülerin ve seçeneklerin bazılarına kısa bir bakış olsa bile oldukça ayrıntılı görünüyor.

Mortal Kombat 11'in ortaya koyduğu etkinliğin diğer detayları kısmi bir karakter listesindeydi. Oyuna ilk geniş bakış açısı, bir grup ölümcül olay ve hikaye ayrıntılarını içeriyordu. Mart ayında PS4 ve Xbox One için bir beta testi geliyor, ardından 23 Nisan'da bu platformların yanı sıra PC ve Nintendo Switch'te de oyun yayınlanacak.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!