Mount and blade 2 ne zaman çıkacak ?

Yorum · 8 Görüntüleme

Benim gibi Orta Çağ oyunlarına merak salmış birçok oyun tutkununun umutla ve heyecanla beklediği Mount & Blade II: BannerLord hakkında sayısız video ve resim paylaşımı olmasına rağmen henüz ne zaman Steam’da yayınlanacağı konusunda net bir tarih verilmedi.


Benim gibi Orta Çağ oyunlarına merak salmış birçok oyun tutkununun umutla ve heyecanla beklediği Mount & Blade II: BannerLord hakkında sayısız video ve resim paylaşımı olmasına rağmen henüz ne zaman Steam’da yayınlanacağı konusunda net bir tarih verilmedi. Ne yazık ki oyun hakkında gelen yeni haber ve gelişmeler artık eskisi gibi beni heyecanlandırmıyor. Üzülerek söylüyorum ki benimle aynı fikirde olan oyun sever arkadaşlarım da var. 

Bu zamana kadar sabırla beklememizin altında Bir Türk firması tarafından geliştiriliyor olması gururu var. En azından beklediğimize değeceğinin bilincindeyiz ama artık bu oyunu yayınlayın ve bizi 200 yıl öncesine orta çağın o aksiyon dolu dünyasına götürün. Şöyle elime kılıcımı alıp haydutlarla çatışıp, ordular kurup, kaleler ve şehirler fethetmeyeli neredeyse 2 yıl olmuştur. Bunun beklentisiyle her yıl aynı senaryonun önümüze koyulmasından gerçekten çok sıkıldım, sıkıldık! 

Firma yetkililerinin bir an önce biz kullanıcılarına boş vaatler vermek yerine oyunu piyasaya sürme konusunda ciddi adımlar atmasının vakti sizce de gelmedi mi?


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!