Nintendo Sıradaki Ücretsiz NES Oyunlarını Duyurdu

Yorum · 4 Görüntüleme

Yeni bir "Rewind" özelliği ile birlikte Nintendo Switch Online hizmeti için iki oyun daha duyuruldu. Donkey Kong 3, Wrecking Crew ve yeni bir Rewind özelliği yolda.


Ücretsiz NES Oyunları

Ücretsiz NES Oyunları

Nintendo, Nintendo Switch Online aboneleri için en yeni ücretsiz NES oyunlarını ve tüm NES oyunları için yepyeni bir özelliği açıkladı.

Yeni oyunlar 17 Temmuz'dan itibaren kullanıma sunulacak olan Donkey Kong 3 ve The Wrecking Crew'dir. Yeni özelliğe gelince, "Rewind" özelliği tam olarak göründüğü gibi. Switch'teki NES kütüphanesindeki tüm oyunların oynanışını geri almak için ZL + ZR tuşlarını basılı tutabilirsiniz.

Kulağa Forza Horizon serisindeki çalışma mantığı gibi geliyor. Oynanışı geri almak ve başka bir adım atmak için tuşlara basabilirsiniz. Daha zorlu oyunlarda en yararlı olabilecek kullanışlı bir özellik gibi gözüküyor.

Geri alma özelliği, The Wrecking Crew ve Donkey Kong 3'ün piyasaya sürülmesiyle birlikte 17 Temmuz'da geliyor. Bu oyunlar, Switch Online üyeleri için ücretsiz kütüphanesinde 40+ diğerlerine katılıyor. The Legend of Zelda ve orijinal Donkey King gibi klasikler de dahildir.

Bir Nintendo Switch Online üyeliği ayrıca çevrimiçi oyuna erişim ve bulut tasarrufu sağlar. Ayrıca battle royale oyunu Tetris 99 üyeliğe dahil edildi.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!