Nisan 2018 için PS4’ün Ücretsiz PS Plus Oyunları

Nisan 2018 için PS4’ün Ücretsiz PS Plus Oyunları

Ücretsiz PS Plus Oyunları

Ücretsiz PS Plus Oyunları

Nisan ayı yaklaşırken Sony, PlayStation Plus üyelerinin ay boyunca ücretsiz olarak indirebilecekleri oyun dizisini duyurdu. PS4, PS3 ve Vita’ya bölünmüş toplam altı oyun var. Bu, o oyunları indirmeye başlamak için ayın çok uzağında beklemek zorunda kalmayacağımız nadir bir aydır.

Genelde olduğu gibi, PS4 gerçek vurguların yapıldığı yerdir. Ubisoft’un yüksek oktanlı yarış oyunu TrackMania Turbo, ay boyunca ücretsiz olacak; özellikle, gerekli donanıma sahip olanlar için güzel bir PSVR modu içerir. Kıyamet sonrası serinin video oyunu uyarlaması Mad Max tarafından birleştirilecek (ancak mükemmel Fury Road ile doğrudan bir bağ kurmayacak).

Ayrıca, Nisan ayında, PS3 sahipleri In Space We Brawl ve Toy Home‘u indirebilecek. Vita sahipleri, 99 Vidas ve Q-Bert Rebooted‘i alabilecekler ve bu oyunlar PS4 ve PS3 ile çapraz-satın almayı destekliyor. Bu da, iki konsolun sahiplerinin Nisan ayında toplam üç ücretsiz oyuna sahip olacağı anlamına gelir. Bu oyunların hepsi, 3 Nisan’dan itibaren indirilebilecek.

Nisan 2018 PlayStation Plus Oyunları

PS4
 – Mad Max
 – TrackMania Turbo
 – Q-Bert Rebooted

PS3
 – In Space We Brawl
 – Toy Home
 – Q-Bert Rebooted

Vita
 – 99 Vidas
 – Q-Bert Rebooted

Kaynak: 1