Parsec Gaming Nedir? Gelişmiş Ayarları, Sistem Gereksinimleri, Host Ayarları ve Daha Fazlası

Parsec Gaming Nedir? Gelişmiş Ayarları, Sistem Gereksinimleri, Host Ayarları ve Daha Fazlası

Parsec Gaming

Parsec Gaming

Parsec, öncelikle video akışı yoluyla bulut tabanlı oyunlar için kullanılan bir masaüstü yakalama uygulamasıdır. Parsec kullanarak, bir kullanıcı video oyun görüntülerini İnternet bağlantısı üzerinden izleyebilir, bir kişinin PC’de oyun oynamasına izin verebilir. Ama uzaktan. Parsec ayrıca düşük gecikmeli masaüstü paylaşım yazılımı olarak da kullanılabilir. Parsec çoğu modern işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Resmi site tanıtımında şöyle diyor, “Parsec’in ultra düşük gecikmeli 60 FPS video akış yazılımı ile arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunlar oynayın, izleyin ve paylaşın.”

Parsec, oyunun çevrimiçi çok oyunculu olmasa bile arkadaşlarınızı çevrimiçi oyun oynamaya davet etmenizi sağlar. Birlikte oynayabilirsiniz, oynanan oyunları izleyebilirsiniz veya konrolü siz elinize alabilirsiniz.

Parsec’te host olmak için host ayarlarını, client (istemci) ayarlarını, gelişmiş ayarları, tüm gelişmiş yapılandırma seçeneklerini, ayar konfigürasyonlarını, sistem gereksinimlerini ve daha fazlasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak öğrenebilirsiniz.

Parsec Hosting Ayarları ve Sistem Gereksinimleri

Parsec’i Windows’ta Ayarlama ve Kurulum

Parsec’i MacOS’ta Ayarlama ve Kurulum

Parsec Tüm Gelişmiş Yapılandırma Seçenekleri ve Gelişmiş Ayarlar